Długopisy Waterman Exception

Profesjonalizm, elegancja, subtelność - to tylko jedne z wielu cech, jakie przypisuje się osobie posługującej się długopisami Waterman. Ten niecodzienny instrument piśmienniczy przez wielu odbierany jest z ogromnym szacunkiem, dlatego bez wątpienia stanowić będzie niezawodny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Podkreśl wyjątkowość danej okazji i wybierz jedną z wielu propozycji długopisów Waterman Exception, która wzbogaci ukochanego bądź ukochaną o wyjątkowy upominek. Z pewnością nie zapomni o nim na długo! Przekonaj się sam, przeglądając naszą ofertę.

Wysoka popularność długopisów Waterman Exception

Długopisy Waterman Exception cenione są przez wielu klientów z uwagi na wysoką estetykę połączoną z ponadprzeciętną funkcjonalnością. Jednym z takich artykułów jest Długopis Waterman Exception Czarna Laka ST wyróżniający się wyjątkowym, czworokątnym kształtem. Zastanawiasz się, czy przypadnie do gustu obdarowanej osobie? Uderzająca kombinacja czarnego lakieru i platerowanych srebrem wykończeń zawróci jej w głowie, a Ty będziesz cieszył się z dokonanego wyboru. Zadbaj o uroczystość tej chwili razem z proponowanym długopisami Waterman Exception.

Wizualna przyjemność gwarantowana!

Waterman to istniejąca nieprzerwanie od 1883 roku francuska firma, słynąca z najwyższej jakości przyborów piśmienniczych. Muszą Państwo wiedzieć, że każdy instrument piśmienniczy wychodzący spod jej produkcji jest niezwykle dopracowany i ponadczasowy. Nie inaczej jest w przypadku długopisu Waterman Exception Slim Niebieska Laka ST, występującym w ciekawym połączeniu różnych odcieni koloru niebieskiego. Stworzone dla wszystkich miłośników awangardowych rozwiązań.

Zbilansowana konstrukcja

Długopis Waterman Exception Slim Czarna Laka GT to kolejna odsłona wspomnianej wcześniej konstrukcji - tym razem mamy do czynienia jednak z czarnym korpusem oraz złotymi dodatkami, które w połączeniu ze smukłą konstrukcją długopisu prezentuje się lepiej niż niejeden model konkurencji. Wszystkie długopisy Waterman Exception wyposażone zostały w obrotowy mechanizm wysuwania wkładu i zapakowane w eleganckie pudełko sygnowane logiem Waterman. Dodatkowo każdy klient otrzymuje także gwarancję producenta.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Lamy 2000 Metal 14K (F)Pióro wieczne Lamy 2000 Metal 14K (F) Nowość
VT4029587

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?