Pióra wieczne Lamy Safari

Pióra wieczne używane są od wielu pokoleń. Każde pióro ma starannie pielęgnowane wzornictwo widoczne w każdym detalu. Dzięki temu pióra stały się symbolem wyższego statusu społecznego. Stąd też, ze względu na ich ekskluzywny charakter, są dość drogie. Zwróć jednak uwagę na pióro wieczne Lamy Safari, którego cena nie jest wygórowana. Jeśli kochasz stylowe gadżety, to prawdopodobnie już rozważałeś zakup pióra wiecznego. Pióro Lamy Safari to doskonały wybór. W naszej ofercie możesz znaleźć wiele modeli tej marki. Ma ona taki wybór, że z pewnością znajdziesz pióro dla siebie lub jako prezent dla bliskiej osoby.

Pióro wieczne Lamy Safari savannah green F  Edycja Specjalna 2021 Nowość
Limitowana edycja znanych na całym świecie piór wiecznych LAMY Safari wraca do korzeni - kolor zbliżony do Safari Savannah Green pojawił się już w latach 80. Pióra Lamy Safari piszą płynnie, są lekkie i poręczne (przyrząd z pełnym nabojem atramentowym waży zaledwie 17,3 g) mają ergonomiczny chwyt, duży funkcjonalny klips, wymienne stalówki i występują w wielu kolorach od stonowanych eleganckich po radosne pastelowe odcienie. Wysokiej jakości artykuły piśmiennicze LAMY są produkowane w Niemczech w rodzinnej firmie. Model Safari Savannah Green jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS w kolorze zielonym khaki (klocki LEGO są produkowane z ABSu), jest odporne na warunki zewnętrzne, promieniowanie UV i nie traci koloru. Korpus, sekcja jak i nakładana skuwka posiadają matową powierzchnię, metalowy lakierowany klips idealnie współgra z korpusem odcinając się od niego błyszczącą fakturą. Okienko w korpusie umożliwia podgląd poziomu atramentu. Pióro posiada wymienialną stalówkę ze stali nierdzewnej w rozmiarze F (cienka linia pisania). Zapasowe stalówki w rozmiarach F, M, EF i LH (dla leworęcznych) możesz dokupić w dziale ze stalówkami Lamy. Stalówkę możesz samodzielnie wymienić zsuwając ją ze spływaka. Pióro napełniamy za pomocą naboi z atramentem LAMY T10 lub konwertera LAMY Z 28 (istnieje możliwość dokupienia w dziale z akcesoriami). Rozmiar stalówki w piórze: F. Zestaw zawiera: - pióro wieczne Lamy Safari Savannah Green - Edycja Specjalna 2021 - nabój z atramentem w kolorze niebieskim - tekturowe pudełko
Kolor produktu: zielony
VT4035671
Pióro wieczne Lamy Safari terra red F  Edycja Specjalna 2021 Nowość
Limitowana edycja znanych na całym świecie piór wiecznych LAMY Safari wraca do korzeni - kolor zbliżony do Safari Terra Red pojawił się już w latach 80. Piękny, naturalny odcień terakoty przenosi nas w podróż na południe Europy - tam gdzie z lotu ptaka obserwujemy zapierające dech w piersiach połączenie błękitu morza z czerwienią terakoty. Pióra Lamy Safari piszą płynnie, są lekkie i poręczne (przyrząd z pełnym nabojem atramentowym waży zaledwie 17,3 g) mają ergonomiczny chwyt, duży funkcjonalny klips, wymienne stalówki i występują w wielu kolorach od stonowanych eleganckich po radosne pastelowe odcienie. Wysokiej jakości artykuły piśmiennicze LAMY są produkowane w Niemczech w rodzinnej firmie. Model Safari Terra Red jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS w kolorze terakoty (klocki LEGO są produkowane z ABSu), jest odporne na warunki zewnętrzne, promieniowanie UV i nie traci koloru. Korpus, sekcja jak i nakładana skuwka posiadają matową powierzchnię, metalowy lakierowany klips idealnie współgra z korpusem odcinając się od niego błyszczącą fakturą. Okienko w korpusie umożliwia podgląd poziomu atramentu. Pióro posiada wymienialną stalówkę ze stali nierdzewnej w rozmiarze F (cienka linia pisania). Zapasowe stalówki w rozmiarach F, M, EF i LH (dla leworęcznych) możesz dokupić w dziale ze stalówkami Lamy. Stalówkę możesz samodzielnie wymienić zsuwając ją ze spływaka. Pióro napełniamy za pomocą naboi z atramentem LAMY T10 lub konwertera LAMY Z 28 (istnieje możliwość dokupienia w dziale z akcesoriami). Rozmiar stalówki w piórze: F. Zestaw zawiera: - pióro wieczne Lamy Safari Terra Red - Edycja Specjalna 2021 - nabój z atramentem w kolorze niebieskim - tekturowe pudełko
Kolor produktu: czerwony,pomarańczowy
VT4035677

Pióro wieczne Lamy Safari

Zastanawiasz się nad kupnem pióra wiecznego Lamy Safari? Istnieje kilka powodów, które mogą skłonić Cię do przyjrzenia się produktom tej marki. Zwróć uwagę na to, że wbrew powszechnej opinii, piórami wiecznymi pisze się łatwiej niż długopisami. Dzięki konstrukcji i specjalnemu mechanizmowi pióra wieczne nie wymagają dodatkowego nacisku podczas pisania. Atrament lekko spływa na papier. Pióro wieczne wyraża osobowość, podkreśla klasę i elegancję. Pisanie piórem wiecznym działa korzystnie na nasze zdrowie. Mięśnie zaangażowane w trzymanie pióra wiecznego uwalniają napięcie na sercu.

Różne rozmiary stalówek

Warto wiedzieć, że można dokupić stalówkę do pióra Lamy Safari i samodzielnie ją wymienić, stalówki występują w kolorze czarnym i stalowym w rozmiarach F (linia cienka), M (linia średnia) Sercem stalówki jest dolny otwór, który ma na celu zmniejszenie naprężeń i zapobieganie jej pęknięciu lub złamaniu. Delikatne końcówki są polecane dla osób, które nie mają wyrobionego pisma. Linie stalówki są cienkie i gładkie, dzięki czemu pismo odręczne nabiera pięknego wyglądu. Średnie stalówki mają na papierze nieco grubszą linię, ale nadal są precyzyjne i gładkie. Szerokie końcówki są z kolei grubsze i pozostawiają wyrazistą linię. Pióra Lamy Safari dostępne są w rozmiarze M i F. Rozmiar medium (M) to sprawdzony wybór dla większości ludzi. Ten wkład średniej wielkości wytwarza linię średniego rozmiaru z większym przepływem atramentu dla szybszego i łatwiejszego pisania. Fine (F) będzie dobry dla drobnego charakteru pisma. Nie jest to stalówka bardzo elastyczna, więc to dobry wybór dla kogoś, kto ma cięższą rękę, ponieważ wytrzyma nieco większy nacisk.

Pielęgnacja pióra

Jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się dobrą jakością swojego pióra wiecznego Lamy Safari, pamiętaj zawsze o jego czyszczeniu, aby uniknąć zatykania stalówki wyschniętym tuszem. Najlepszym sposobem pielęgnacji pióra jest po prostu przytrzymanie stalówki pod wodą albo pozostawienie jej zamoczonej na noc w filiżance wody. Jeśli zazwyczaj używasz czarnego atramentu w piórze, jest to tym ważniejsze, ponieważ czarny atrament wysycha szybciej niż kolorowy.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
89PLN 94PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Waterman Carene Morze Czarne STPióro wieczne Waterman Carene Morze Czarne ST Promocja
S0293970
Pióro wieczne Parker 51 Black CT Pióro wieczne Parker 51 Black CT Nowość
2123491

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?