Pióra wieczne Lamy Safari

Pióra wieczne używane są od wielu pokoleń. Każde pióro ma starannie pielęgnowane wzornictwo widoczne w każdym detalu. Dzięki temu pióra stały się symbolem wyższego statusu społecznego. Stąd też, ze względu na ich ekskluzywny charakter, są dość drogie. Zwróć jednak uwagę na pióro wieczne Lamy Safari, którego cena nie jest wygórowana. Jeśli kochasz stylowe gadżety, to prawdopodobnie już rozważałeś zakup pióra wiecznego. Pióro Lamy Safari to doskonały wybór. W naszej ofercie możesz znaleźć wiele modeli tej marki. Ma ona taki wybór, że z pewnością znajdziesz pióro dla siebie lub jako prezent dla bliskiej osoby.

 
 

Pióro wieczne Lamy Safari

Zastanawiasz się nad kupnem pióra wiecznego Lamy Safari? Istnieje kilka powodów, które mogą skłonić Cię do przyjrzenia się produktom tej marki. Zwróć uwagę na to, że wbrew powszechnej opinii, piórami wiecznymi pisze się łatwiej niż długopisami. Dzięki konstrukcji i specjalnemu mechanizmowi pióra wieczne nie wymagają dodatkowego nacisku podczas pisania. Atrament lekko spływa na papier. Pióro wieczne wyraża osobowość, podkreśla klasę i elegancję. Pisanie piórem wiecznym działa korzystnie na nasze zdrowie. Mięśnie zaangażowane w trzymanie pióra wiecznego uwalniają napięcie na sercu.

Różne rozmiary stalówek

Warto wiedzieć, że można dokupić stalówkę do pióra Lamy Safari i samodzielnie ją wymienić, stalówki występują w kolorze czarnym i stalowym w rozmiarach F (linia cienka), M (linia średnia) Sercem stalówki jest dolny otwór, który ma na celu zmniejszenie naprężeń i zapobieganie jej pęknięciu lub złamaniu. Delikatne końcówki są polecane dla osób, które nie mają wyrobionego pisma. Linie stalówki są cienkie i gładkie, dzięki czemu pismo odręczne nabiera pięknego wyglądu. Średnie stalówki mają na papierze nieco grubszą linię, ale nadal są precyzyjne i gładkie. Szerokie końcówki są z kolei grubsze i pozostawiają wyrazistą linię. Pióra Lamy Safari dostępne są w rozmiarze M i F. Rozmiar medium (M) to sprawdzony wybór dla większości ludzi. Ten wkład średniej wielkości wytwarza linię średniego rozmiaru z większym przepływem atramentu dla szybszego i łatwiejszego pisania. Fine (F) będzie dobry dla drobnego charakteru pisma. Nie jest to stalówka bardzo elastyczna, więc to dobry wybór dla kogoś, kto ma cięższą rękę, ponieważ wytrzyma nieco większy nacisk.

Pielęgnacja pióra

Jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się dobrą jakością swojego pióra wiecznego Lamy Safari, pamiętaj zawsze o jego czyszczeniu, aby uniknąć zatykania stalówki wyschniętym tuszem. Najlepszym sposobem pielęgnacji pióra jest po prostu przytrzymanie stalówki pod wodą albo pozostawienie jej zamoczonej na noc w filiżance wody. Jeśli zazwyczaj używasz czarnego atramentu w piórze, jest to tym ważniejsze, ponieważ czarny atrament wysycha szybciej niż kolorowy.