Długopisy Cross

Zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób tworzone są długopisy? Możemy zdradzić jedno - firma Cross, której działalność rozwija się od ponad 170 lat, produkuje je, łącząc pomysłowość, praktyczność, ale także nowoczesność z pięknem. To właśnie część wspomnianych cech kształtuje niepowtarzalny wygląd instrumentów piśmienniczych tej marki, w której nie zabraknie także nowej kolekcji długopisów Cross Wanderlust. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą na naszej stronie internetowej - z pewnością się nią zachwycisz!

Długopis CROSS Wanderlust Borneo Długopis CROSS Wanderlust Borneo Nowość
AT0752-2
Długopis CROSS Wanderlust Everest Długopis CROSS Wanderlust Everest Nowość
AT0752-1
Długopis CROSS Wanderlust Malta Długopis CROSS Wanderlust Malta Nowość
AT0752-4
 
 

Innowacyjna odsłona długopisów firmy Cross

Koniec z konwencjonalnymi i utartymi dotąd schematami! W nowej kolekcji Cross Wanderlust stawiamy na innowację oraz nowoczesność, które przejawiają się w zupełnie innych, żywych i kolorowych długopisach firmy Cross. Przeznaczone szczególnie dla kobiet odważnych, ciekawych świata. Instrumenty te zostały bowiem ozdobione pięknymi wzorami inspirowanymi najbardziej rozpoznawalnymi oraz zapierającymi dech w piersiach lokalizacjami na świecie, do których zaliczają się takie miejsca, jak Kanion Antylopy, Malta, Mount Everest czy Borneo. Szukasz prezentu dla ważnej w Twoim życiu kobiety? Zaufaj nam - długopisy Cross to wspaniały podarunek, którym będzie cieszyć się przez lata!

Atuty długopisów Cross

Długopisy znanej i cenionej firmy Cross na tle innych artykułów piśmienniczych wyróżniają się zwłaszcza smukłą formą oraz dokładnie dopasowaną do potrzeb naszych klientów konstrukcją, która ma za zadanie wspomóc dłoń przed nadmiernym wysiłkiem w trakcie wielogodzinnego pisania. Średnica w pierścieniu wynosi 10 mm, a waga długopisu nie przekracza 28,3 g, dzięki czemu pisze się nim naprawdę lekko i przyjemnie. To jednak nie wszystko! Długopisy Cross zostały wyposażone w obrotowy mechanizm wysuwania wkładu, dlatego łatwo możemy zapobiec wysychaniu instrumentu i cieszyć się w pełni jego atrakcyjnymi walorami. Pakowane są w eleganckie pudełka prezentowe, a sam zestaw zawiera także dożywotnią gwarancję producenta Cross. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Wyjątkowa jakość wykonania długopisów Cross

Prezentowane w kolekcji Wanderlust modele zostały wykonane z niezwykłą pieczołowitością i dbałością o szczegóły, dlatego długopisy Cross są polecane szczególnie osobom poszukującym dobrej jakości przyrządu piśmienniczego, jak na przykład długopis Cross Wanderlust Everest, którego wykończenia w kolorze czarnym naniesiono metodą PVD, dlatego nie musimy martwić się o ścieranie się koloru, nawet podczas wieloletniego użytkowania. Z kolei w przypadku modelu Cross Wanderlust Kanion Antylop, Cross Wanderlust Malta lub Cross Wanderlust Borneo klienci mogą zachwycać się wykończeniami platerowanymi 23-karatowym złotem, które w połączeniu z kolorowymi wzorami prezentują się niezwykle awangardowo!

Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - do kontaktu!