Dostawa

Piszesz.pl oferuje swoim Klientom następujące formy dostawy.

Kurier DPD
Kurier DPD - przesyłka za pobraniem
Paczkomaty InPost

Jakie są koszty dostawy?

Kurier DPD
zamówienie poniżej 400 zł - koszt 17 zł
zamówienie od 400 zł - koszt 0 zł

Kurier DPD - przesyłka za pobraniem
bez względu na wartość zamówienia - koszt 21 zł

InPost Paczkomaty 24/7
zamówienie poniżej 400 zł - koszt 14 zł
zamówienie od 400 zł - koszt 0 zł

W jakich godzinach są dostarczane przesyłki?

Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 – 18.00. W dniu planowanej dostawy firma kurierska przesyła powiadomienie mailowe z informacją o godzinach planowanej dostawy, numerze telefonu do kuriera oraz możliwości zmiany daty dostawy. Można samodzielnie skontaktować się z kurierem w celu ustalenia szczegółów doręczenia przesyłki. InPost Paczkomaty 24/7 działają przez 24h na dobę, paczkę można odebrać o dowolnej porze.

Czy kurier kontaktuje się telefonicznie przed doręczeniem przesyłki?

W większości przypadków kurierzy kontaktują się telefonicznie przed doręczeniem przesyłki. Niestety nie możemy tego zagwarantować ponieważ kurier nie ma takiego obowiązku.

W jakim terminie są realizowane zamówienia?

Zamówienia złożone do godziny 12:00 na produkty oznaczone jako dostępne realizujemy przeważnie tego samego dnia. Zamówienia z usługą grawerowania są realizowane maksymalnie w ciągu 4 dni roboczych od momentu akceptacji wizualizacji oraz zaksięgowania płatności.

Prosimy o kontakt w razie zainteresowania zakupem produktu, którego nie mamy w danym czasie na magazynie. Postaramy się niezwłocznie udzielić informacji o możliwości i terminie realizacji takiego zamówienia.

Zamówienia złożone w soboty, niedziele lub inne dni wolne od pracy wysyłamy w najbliższy dzień roboczy.

Termin realizacji zamówień jest uzależniony od metody wybranej płatności, oraz formy dostawy. Najszybsza forma dostawy to przesyłka kurierska, zazwyczaj doręczana w następnym dniu roboczym po nadaniu.