Pióra wieczne Sheaffer

Pióro wieczne Sheaffer - styl i elegancja

Każdy, kto sięga po narzędzie do pisania, ma swoje indywidualne potrzeby. Jedni potrzebują ładnego instrumentu piśmienniczego o atrakcyjnym designie, inni z kolei stawiają na wygodę użytkowania. Pióra marki Sheaffer posiadają tyle różnych modeli, że bez problemu zadowolą dowolnego użytkownika. Nie należy też zapominać, że pióra wieczne Sheaffer świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji: w domu, w szkole, w pracy czy na studiach. Wysoka jakość artykułów przygotowanych przez Sheaffer zaskoczy pozytywnie nawet tych najbardziej niezdecydowanych. Wystarczy zajrzeć do sklepu piszesz.pl i sięgnąć po upatrzony model.

Taranis Ferrari - naprawdę odjazdowe pióra od Sheaffer

Miłośnicy szybkich samochodów na pewno spojrzą z uznaniem na linię, którą marka Sheaffer przygotowała przy współpracy z koncernem Ferrari. Taranis Ferrari to pióra wieczne charakteryzujące się ekskluzywnym designem właściwym produktom obu twórców. Wzrok na pewno przyciągnie grawerowany napis “Scuderia Ferrari” oraz czerwona barwa (rosso corsa). Pióra wieczne Sheaffer z tej linii na pewno będą zwracały na siebie uwagę, a jednocześnie nie stracą praktyczności właściwej tej marce. Dodatkowo, jak przystało na prawdziwe “cacka”,nadają się do grawerowania.

Prelude - tradycja idąca w parze z trendami

Piórom Prelude Sheaffer trudno odmówić tradycyjnego wyglądu i prostoty wykonania. Te artykuły piśmiennicze są objęte wieczystą gwarancją producenta, która jest ważna przez całe życie pierwszego właściciela. Są na tyle ergonomiczne, że pisanie z ich pomocą nie sprawi żadnego problemu, a dłoń nie ulegnie szybkiemu zmęczeniu. W zależności od swoich upodobań, można wybrać jedną z wersji kolorystycznych z szerokiej palety barw. Znajdą się więc egzemplarze, które usatysfakcjonują wrażliwy wzrok pań, jak i przypadną do gustu panom.

Pióra wieczne sheaffer

Sheaffer Sagaris - elegancja w wygodnym, prostym wydaniu

Są tacy, którym zależy przede wszystkim na prostocie, i to właśnie do nich skierowana jest linia piór wiecznych Sheaffer Sagaris. Każde z narzędzi piśmienniczych z tej grupy doskonale leży w dłoni, a jego użytkowanie, nawet długotrwałe, nie męczy nadgarstka. Każde z piór posiada również klips, na który ręcznie naniesiono białą kropkę, czyli “White Dot”, która od dawna stanowi symbol niezawodności, a także precyzyjnego wykonania akcesoriów piśmienniczych tej marki.

Intensity - pióra wieczne, które przyciągają spojrzenia

Linia Intensity, dzięki swojej smukłej sylwetce, będzie idealna dla drobnych dłoni. Stalówki piór są wykonywane z najwyższej jakości stali szlachetnej. Na szczególną uwagę zasługuje z pewnością model, którego korpus wykonano z włókna węglowego. Wszystkie modele posiadają nakręcane nasadki, jest to cecha charakterystyczna ekskluzywnych piór wiecznych. Pióro Intensity będzie idealną propozycją dla wszystkich tych, którzy lubią piękne, choć niebanalne rozwiązania.

Linie Gift Collection 100 i 300 - stawiając na różnorodność

Pióro Sheaffer może się też stać doskonałym prezentem. Najciekawsze instrumenty piśmiennicze, ze względu na swoją wagę i profil, szczególnie dla mężczyzn, znajdują się w liniach Gift Collection 300. Można wybierać spośród wielu wzorów, w tym także sięgnąć po wersję Ferrari. Z kolei linia Gift Collection 100 cieszy się największą popularnością, ze względu na wielość dostępnych wariantów kolorystycznych oraz uniwersalność konstrukcji.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
46PLN 438PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F)Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F) Promocja
1931509