Pióra kulkowe Parker

Luksusowe artykuły piśmiennicze wcale nie muszą dużo kosztować, a pióra kulkowe Parker z naszej oferty są na to najlepszym dowodem. Marka ta należy do najbardziej cenionych producentów przyborów do pisania na świecie, a jej pióra kulkowe są bardzo popularne ze względu na łatwość użytkowania, trwałość oraz piękny wygląd. Nie inaczej jest w przypadku proponowanych przez nas produktów, które można znaleźć w licznych wariantach. Najtańsze z nich mają cenę, która może zaskoczyć, a jednocześnie wcale nie ustępują jakością dużo droższym propozycjom. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czym wyróżniają się pióra kulkowe Parker?

Pióra kulkowe zdaniem wielu osób są niezwykle wygodne w użytkowaniu, a propozycje marki Parker, jednego z najbardziej cenionych producentów, dają tego pełną gwarancję. Wybierać można wśród klasycznych piór o grubszych korpusach, jak również smukłych, nowoczesnych propozycji. Każdy z tych wariantów świetnie leży w dłoni, na co znaczący wpływ ma zastosowanie wysokiej klasy materiałów. Są one poddane odpowiedniej obróbce, która pozwala na wygodne trzymanie bez ryzyka ślizgania się przyboru w dłoniach. Sprawia to, że łatwo jest pisać pięknie i starannie - jest to prostsze niż w przypadku długopisów czy piór innego rodzaju. Na uwagę zasługuje też szczególnie atrakcyjny wygląd tych artykułów – jak przystało na produkty z wysokiej półki.

Elegancja w każdym calu

Bez względu na to, czy wybierze się pióro kulkowe w czarnym czy w złotym kolorze, z korpusem grubym czy smukłym, można mieć pewność, że będzie to przepiękny element wyposażenia biurka. Tak niezwykłymi piórami przyjemnie jest się posługiwać i można za ich pomocą zaimponować kontrahentom czy klientom, nawet jeśli za te produkty nie zapłaciło się wiele. Odpowiadają za to wysokiej klasy materiały, głównie metale, które są polerowane bądź pokrywane wieloma warstwami lakieru. Najbardziej ekskluzywne modele piór kulkowych Parker posiadają elementy z metali szlachetnych, na przykład srebra czy złota, przez co są jeszcze bardziej wartościowe i prestiżowe. Posiadanie takiego produktu naprawdę napawa dumą, warto więc podarować go sobie lub komuś w prezencie.

Łatwość użytkowania piór kulkowych Parker

Pióra kulkowe są cenione ze względu na łatwość użytkowania, pisze się nimi bardzo wygodnie, osiągając wyraźne, piękne litery. Warto więc posiadać je w swoich zbiorach, szczególnie jeśli chodzi o ergonomiczne i trwałe pióra kulkowe renomowanej firmy Parker. Ich staranne wykonanie gwarantuje też bardzo dobrą trwałość, każdy z tych produktów może więc posłużyć przez długi czas, niezależnie od jego ceny i linii, do której przynależy. Z pewnością nie zaszkodzi mu nawet bardzo intensywna eksploatacja. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że pióra wygodnie leżą w dłoni, zarówno w przypadku osób prawo-, jak i leworęcznych, jest to więc właściwy wybór dla każdego na długie lata.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
49PLN 509PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F)Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F) Promocja
1931509