Pióra kulkowe Waterman

Dostępne w naszej ofercie w szerokim wyborze pióra kulkowe Waterman to produkty ze wszech miar wyjątkowe. Jeśli komuś wydaje się, że pióra kulkowe są mniej ekskluzywne od wiecznych, stanowczo powinien zapoznać się z naszą propozycją. Udowadnia ona, że tego rodzaju produkty również mogą mieć luksusowy charakter i stanowić wyrafinowany element wyposażenia biura, a jednocześnie mieć przystępną cenę. W naszym asortymencie znaleźć można pióra Waterman z różnych linii, co pozwala każdemu nabyć odpowiedni dla niego wariant produktu. Wszystkie zaś cechują się bardzo wysoką jakością oraz niezwykle eleganckim designem.

 
 

Pióra kulkowe Waterman - niezwykłe doznania podczas pisania

Często można spotkać się z opinią, że tylko luksusowe pióro wieczne daje komfort pisania, jakiego nie da się z niczym porównać, ale pióra kulkowe Waterman niewiele ustępują takim produktom. Chodzi tu nie tylko o niezawodny mechanizm kulkowy, który doskonale dozuje tusz, ale też specjalną budowę oprawy. Wszystkie pióra kulkowe tej marki wykonywane są z doskonałych jakościowo materiałów, w dodatku poddanych specjalnej obróbce, co pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów. Takimi piórami posługuje się bardzo przyjemnie, gdyż są ergonomiczne, doskonale leżą w dłoni, nie ślizgając się. Dodatkowo, niektóre z modeli posiadają specjalną fakturę, na przykład satynową, co znacznie podnosi przyjemność płynącą z używania przyboru. Daje to wrażenie luksusu, na który każdy może sobie pozwolić.

Duży wybór piór kulkowych Waterman w Piszesz.pl

Mając na uwadze zaspokojenie różnych potrzeb naszych klientów, oddajemy do ich dyspozycji bardzo różne warianty piór kulkowych Waterman - nowoczesne i klasyczne, nie tylko jeśli chodzi o kolory, ale też budowę. Wybierać można wśród korpusów grubszych i smukłych, kolorów jasnych oraz ciemnych, dobierając akcesoria idealnie do swoich potrzeb, stylu, preferencji a nawet kolorystyki, w jakiej urządzone zostało biuro. Takie produkty to także znakomity pomysł na ekskluzywny prezent, zwłaszcza że możemy wygrawerować na nich dowolną treść. Pozwala to na personalizację podarunku, który na pewno każdego obdarowanego wprawi w prawdziwy zachwyt.

Wysokiej klasy materiały - gwarancja jakości

Tak prestiżowa marka jak Waterman nie może sobie pozwolić na zastosowanie materiałów innych niż doskonałe, można więc mieć pewność, że każde pióro kulkowe jej produkcji odznacza się najwyższą jakością. Specjalnie dobrane materiały doskonałej klasy, odporne na ścieranie lakiery oraz specjalne zabiegi pozwalają na uzyskanie fantastycznych efektów wizualnych oraz znakomitej trwałości, w produkty takie można więc inwestować bez obaw. Pióra kulkowe Waterman mogą służyć każdemu przez długi czas i wcale nie trzeba obchodzić się z nimi ostrożnie, używając ich tylko w biurach. Znakomicie nadają się też do tego, by zawsze mieć je przy sobie, co przyda się osobom, które stale są w ruchu.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
269PLN 441PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35