Pióra kulkowe Griffix

Pisanie to ważna umiejętność, którą nabywamy od dziecka. Marka Pelikan zaproponowała specjalny, czterostopniowy system nauki pozwalający najmłodszym odpowiednio rozwijać swoje zdolności piśmiennicze. Pióro kulkowe Griffix to trzeci krok podczas tej nauki. Wygodne narzędzia do pisania w przyjaznych kolorach i młodzieżowym designie nie tylko przypadną do gustu najmłodszym, ale i pomogą im szybciej osiągnąć sukces. W sklepie piszesz.pl czekają już akcesoria od Griffix, które będą niezastąpione podczas szkolnych zajęć.

Pióro kulkowe Griffix - ergonomia i prostota

Zwykle okazuje się, że najlepsze są najprostsze rozwiązania. Nie inaczej jest też w przypadku piór kulkowych, które zaprojektowała marka Pelikan. Narzędzie Griffix, będące trzecim etapem na drodze do osiągnięcia perfekcji w pisarskim fachu, nie ma skomplikowanego kształtu. Jego korpus jest raczej opływowy, by dobrze sprawdzał się u każdego użytkownika. Co więcej, pióro kulkowe Griffix zostało wyprofilowane w taki sposób, by dobrze leżało w dłoni i nie blokowało ruchów nadgarstka dziecka. Dzięki temu umożliwia się małemu użytkownikowi większą swobodę, dzięki czemu może on lepiej zapanować nad prowadzonymi liniami.

W czym pomoże pióro Griffix?

Pióro kulkowe należące do innowacyjnego systemu Griffix ma wspomóc dziecko na trzecim etapie nauki pisania. Zakłada on opanowanie płynnych ruchów podczas procesu pisania. Producentowi zależało bowiem na stworzeniu jedynego w swoim rodzaju produktu holistycznego, który przeprowadzi dziecko przez całą drogę - od kształtowania pierwszych liter do płynnego zapisywania całych zdań w estetyczny sposób. Etap z piórem kulkowym poprzedzają kreda woskowa i ołówek, w ostatnim etapie użytkownik uczy się obsługi pióra wiecznego. Za cały system odpowiadają między innymi eksperci w dziedzinie edukacji oraz naukowcy z Instytutu Fraunhofera.

Pióra kulkowe Griffix

Pióro dopasowane do dziecięcych potrzeb

Przede wszystkim, jak pozostałe narzędzia należące do systemu Griffix, pióro kulkowe posiada ten sam ergonomiczny uchwyt, do którego dziecko nie musi się już przyzwyczajać, ponieważ doskonale go zna. Co więcej, narzędzie jest lekkie, by nie męczyło drobnych dłoni dziecka, a także odpowiednio smukłe. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów, by nie zużyło się zbyt szybko i posłużyło małemu użytkownikowi w szkole jak najlepiej.

Instrument piśmienniczy, który pokocha każde dziecko

Pióra dla dzieci Griffix

Dzieci lubią kolorowe przedmioty, zwłaszcza jeśli mają one ciekawy design. Pióra kulkowe z systemu Griffix są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i zawsze są to barwy żywe, a przy tym pogodne. Każdy z produktów został także zamknięty w jasnym, odpowiednio przygotowanym opakowaniu, a uwagę dziecka zwraca na siebie dodatkowo szeroki uśmiech, który wpisuje się idealnie w wygląd pióra. Uczeń chętnie zabierze tak wykonane narzędzie ze sobą do szkoły. Na pewno będzie się ono wyróżniało na tle innych przyborów znajdujących się w jego piórniku. Bez wątpienia uzna je też za znacznie wygodniejszą alternatywę zwykłego długopisu.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
36PLN 40PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35