Długopisy Parker IM

Kulka, gniazdo, tusz, zbiornik na tusz i zewnętrzna obudowa. Niezależnie od projektu każdy długopis jest w nie wyposażony. Dlaczego warto wybrać długopis Parker IM? Jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących artykułu piśmienniczego tańszego niż pióro, prezentującego wysoką jakość stawianych na papierze znaków, a przy tym wyjątkowo wygodnego w użytkowaniu. W tej sekcji naszego sklepu oferujemy długopisy dla uczniów, studentów, urzędników i osób na stanowisku biurowym, czyli modele doskonałe dla każdego.

 
 

Parker IM – dlaczego warto go mieć

Długopis to artykuł biurowy do odręcznego pisania, jest prosty w obsłudze, a jeśli weźmiemy pod uwagę długopisy Parker, możemy mówić o wielu korzyściach płynących z ich posiadania. Nadają się do wykorzystania przy spełnianiu codziennych obowiązków biurowych i szkolnych, ale przede wszystkim nie wymagają praktyki. Parker IM to długopis, któremu nie sposób odmówić funkcjonalności i eleganckiego designu. Szybko wysychający tusz, a co za tym idzie, brak nieestetycznych plam na kartkach sprawia, że po ten produkt chętnie sięgają osoby, którym nie udało się zaprzyjaźnić z piórem.

Parker – jak wygląda długopis IM

Pozwalające zapisywać myśli, wspierające zapamiętywanie, umożliwiające pisanie pod każdym kątem, a przy tym niezawodne długopisy Parker IM nie bez powodu cieszą się dużą popularnością. Są to profesjonalne artykuły piśmiennicze, z których można korzystać niezależnie od wieku i doświadczenia w pisaniu. Stanowią znakomity wybór również dla najmłodszych użytkowników. Zostały zaprojektowane tak, aby pisanie sprawiało przyjemność, maja przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu oraz można na nich umieścić większych rozmiarów grawer. Długopisy Parker IM w naszym sklepie można kupić w atrakcyjnej cenach. Oferujemy je również w zestawach prezentowych z piórem wiecznym. W kompletach obydwa artykuły mają ekskluzywne wykończenia. Sprawdź, który długopis Parker podoba Ci się najbardziej, zwróć uwagę na cenę i złóż zamówienie. Zapraszamy!

dlugopis-parker-im

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
62PLN 158PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F)Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F) Promocja
1931509