Długopisy Parker IM

Kulka, gniazdo, tusz, zbiornik na tusz i zewnętrzna obudowa. Niezależnie od projektu każdy długopis jest w nie wyposażony. Dlaczego warto wybrać długopis Parker IM? Jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących artykułu piśmienniczego tańszego niż pióro, prezentującego wysoką jakość stawianych na papierze znaków, a przy tym wyjątkowo wygodnego w użytkowaniu. W tej sekcji naszego sklepu oferujemy długopisy dla uczniów, studentów, urzędników i osób na stanowisku biurowym, czyli modele doskonałe dla każdego.

 
 

Parker IM – dlaczego warto go mieć

Długopis to artykuł biurowy do odręcznego pisania, jest prosty w obsłudze, a jeśli weźmiemy pod uwagę długopisy Parker, możemy mówić o wielu korzyściach płynących z ich posiadania. Nadają się do wykorzystania przy spełnianiu codziennych obowiązków biurowych i szkolnych, ale przede wszystkim nie wymagają praktyki. Parker IM to długopis, któremu nie sposób odmówić funkcjonalności i eleganckiego designu. Szybko wysychający tusz, a co za tym idzie, brak nieestetycznych plam na kartkach sprawia, że po ten produkt chętnie sięgają osoby, którym nie udało się zaprzyjaźnić z piórem.

Parker – jak wygląda długopis IM

Pozwalające zapisywać myśli, wspierające zapamiętywanie, umożliwiające pisanie pod każdym kątem, a przy tym niezawodne długopisy Parker IM nie bez powodu cieszą się dużą popularnością. Są to profesjonalne artykuły piśmiennicze, z których można korzystać niezależnie od wieku i doświadczenia w pisaniu. Stanowią znakomity wybór również dla najmłodszych użytkowników. Zostały zaprojektowane tak, aby pisanie sprawiało przyjemność, maja przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu oraz można na nich umieścić większych rozmiarów grawer. Długopisy Parker IM w naszym sklepie można kupić w atrakcyjnej cenach. Oferujemy je również w zestawach prezentowych z piórem wiecznym. W kompletach obydwa artykuły mają ekskluzywne wykończenia. Sprawdź, który długopis Parker podoba Ci się najbardziej, zwróć uwagę na cenę i złóż zamówienie. Zapraszamy!

dlugopis-parker-im

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
63PLN 143PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Waterman Hemisphere Czerń CT Pióro wieczne Waterman Hemisphere Czerń CT Promocja
S0920530
Grawer na koronie pióra wiecznego Waterman Hemisphere Comet RedGrafiki do graweru Bestseller
GRAW3

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?