Metody płatności

Piszesz.pl oferuje swoim Klientom następujące formy płatności.

Za pobraniem - przy odbiorze przesyłki płatność gotówką kurierowi. Zamówienie złożone w dzień roboczy do godziny 12 wysyłamy tego samego dnia - dotyczy to zamówień na produkty oznaczone statusem magazynowym - dostępny. Jeżeli zamawiasz większą ilość skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności.

Płatność on-line - za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Przelewy24 możesz zapłacić: kartą kredytową, szybkim przelewem elektronicznym: lista dostępnych banków oraz obsługiwanych kart kredytowych jest widoczna podczas składania zamówienia. Zamówienie złożone w dzień roboczy do godziny 12 wysyłamy tego samego dnia - dotyczy to zamówień na produkty oznaczone statusem magazynowym - dostępny. Jeżeli zamawiasz większą ilość skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności.

Przelew bankowy - przelew na konto. Numer konta otrzymasz w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia, podajemy je również poniżej. Zamówienie wysyłamy po zaksięgowaniu środków na naszym koncie, zazwyczaj jest to następny dzień roboczy. Jeżeli zamawiasz większą ilość skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności.

Dane do przelewu:
 
Piotr Gałkin - piszesz.pl
ul. Pałacowa 1
15-042 Białystok

Numer konta w mBanku: 88 1140 2004 0000 3802 7576 5507
W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.