Długopisy Parker Urban

Bogata oferta sklepu internetowego, zaprezentowana na stronie piszesz.pl, składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych artykułów piśmienniczych zarówno do codziennego, jak i okazjonalnego użytku. Tym bardziej że wśród propozycji znajdują się artykuły renomowanych marek, które wyróżniają się ponadczasową elegancją oraz niezawodnością.

Jednak warto dodać, że renomowane produkty, jakie oferujemy w naszym sklepie, są także znakomitym pomysłem na prezent. Będzie on uniwersalny i trafi w gust przyszłego posiadacza. Kiedy więc występują trudności w określeniu zainteresowań danej osoby, stylowy długopis lub wieczne pióro są naprawdę ciekawą opcją. Produktem, którym warto się zainteresować, jest m.in. długopis Parker Urban.

 
 

Piękno kolekcji Parker Urban

Ciężko wskazać określony model, gdyż każdy wyróżnia się indywidualną specyfiką. Prezentowana linia produktów Urban posiada jednak sporo wspólnych cech. Wśród najistotniejszych należy wymienić: dynamiczny design, szeroki zakres wykończeń, mosiężny korpus o metalicznej szlifowanej powierzchni, przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu i często chromowane detale. We wszystkich modelach na środkowym pierścieniu widnieje także logo marki Parker. Wraz z zakupem, klient otrzymuje pudełko prezentowe oraz gwarancję, co nie jest dość częstą praktyką. Jednak klasa wytwórcy długopisu wskazuje na prestiż oraz zapewnia o solidności produktu. Dodatkowe zabezpieczenie dla nabywcy jest więc mile widzianym bonusem. Wśród oferowanych opcji są też piękne zestawy, zawierające miękkie w dotyku etui Parker. Jest ono idealne do przechowywania wyjątkowych przyborów piśmienniczych.

Taki podarek świadczy nie tylko o klasie i dobrym guście, ale wyróżnia się także praktyką. Etui bowiem chroni długopis, w sytuacji upadku, czy też podczas przechowywania go w transporcie. Polski dystrybutor marki sklep piszesz.pl udostępnia te wyroby od 2007 roku. Parker Urban to długopis nietuzinkowy, a spośród poszczególnych modeli można wybrać między innymi: Core Black Cab CT 1931579, Core Metro Metallic CT 1931580, Core Muted Black CT 1931575, Core Night Sky Blue CT 1931581, Core Vibrant Blue CT 1931577 oraz Core Vibrant Magenta CT 1931582.

Długopis Parker Urban - praktyczny i piękny!

Konkretne produkty są dostępne z atrakcyjnymi zniżkami i rabatami, dlatego nie warto zwlekać z ewentualną decyzją o zakupie. W razie wątpliwości, pracownicy sklepu doradzą najlepszy model i dobiorą go pod kątem indywidualnych preferencji klienta.

Taki długopis będzie uosobieniem prestiżu, a w wielu sytuacjach sprawdzi się pod kątem praktycznym. Ten element wyposażenia biurowego warto również dopasować do całego zestawu artykułów piśmienniczych. Pomoże to z pewnością w pracy i będzie świadczyć o perfekcyjnej organizacji stanowiska. Zupełnie przypadkowo można zatem zyskać w oczach szefa, a dzięki gustownym produktom zmienia się przecież postrzeganie danej osoby. Taki zakup będzie więc absolutnie trafioną decyzją.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
88PLN 279PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35