Pióra wieczne Parker Duofold

Bogaty asortyment naszego sklepu uwzględnia również potrzeby wymagających klientów. Z tego względu mogą oni wybrać ekskluzywne i elitarne pióro wieczne Parker Duofold, gwarantujące niepowtarzalny komfort użytkowania. Wśród dostępnych modeli znajdują się: Classic Centennial Big Red CT, Classic Centennial Czarny CT, Classic Centennial Kość Słoniowa GT, Classic Centennial Niebiesko-Czarny CT, Classic International Czarny GT, Classic International Czerń CT, Duofold Prestige Blue Chevron GT, Prestige Black Chevron CT oraz Prestige Ruthenium Chiselled CT. Wybór jest więc naprawdę szeroki.

Pióro Parker Duofold - ekskluzywna linia oraz doskonały komfort pisania

Warto przybliżyć charakterystykę poszczególnych piór Parker Duofold odznaczających się naprawdę niepowtarzalnym stylem i świetną funkcjonalnością. Na przykład model Prestige Ruthenium Chiselled CT ma korpus i nasadkę wykonane z mosiądzu, powierzchnię pióra ozdabia zaś cyzelowany wzór powleczony rutenem. Z kolei stop niklu i palladu pokrywa koronę, klip oraz potrójny pierścień. Jak przystało na ekskluzywny produkt, w środkowej części znajduje się wygrawerowane oznaczenie marki Parker. Stalówka jest przy tym wykonana z litego, 18-karatowego złota. Klient zyskuje zatem niezwykle efektowny produkt, odznaczający się precyzją linii oraz komfortem pisania. To świetny pomysł na niebanalny prezent, który z pewnością zostanie doceniony przez solenizanta lub jubilata.

Prestiżowe dodatki z 18-karatowego złota

Wykonanie stalówki z wykorzystaniem tego szlachetnego metalu przekłada się na ekskluzywny charakter konkretnego produktu. Z tego względu cena pióra Parker Duofold odzwierciedla w pełni jego wszystkie walory. Warto przybliżyć model Classic Centennial Big Red CT. Jego korpus został wykonany z czerwonej żywicy akrylowej i zawiera zdobienie w postaci historycznej wstęgi. 18-karatowe złoto użyte w stalówce jest dodatkowo wypolerowane, aby cieszyć oko przyszłego posiadacza. Pióra Parker są więc świetną opcją dla ludzi z klasą, reprezentujących jedynie sprawdzone wartości w wielu obszarach życia. Warto dodać, że prezentowany produkt zalicza się do modeli z odkręcaną skuwką. Klient otrzymuje również luksusowe pudełko prezentowe, więc pióro może być też pięknym podarunkiem.

Całkowicie indywidualny charakter marki

Specyfika prezentowanych produktów pozwala stwierdzić, że ta marka ma swoją, klasyczną linię. Można ją scharakteryzować choćby za pośrednictwem pióra Centennial Kość Słoniowa GT. Już sama nazwa wskazuje na konkretny kolor, który ma również wielu zwolenników. Staje się on pewnym wyróżnikiem na tle standardowych odcieni, co powoduje, że pióro cieszy się niesłabnącą popularnością. Podobnie jak w pozostałych przypadkach, na środkowym pierścieniu znajduje się oznaczenie marki Parker. Stalówka wykonana ze złota jest dodatkowo platerowana rodem dla uzyskania jeszcze większej precyzji. Widać więc, że każde pióro Parker Duofold zdecydowanie wyróżnia się spośród innych modeli piór wiecznych. Klient otrzymuje dwuletnią gwarancję zabezpieczającą, a w zestawie są też pudełko prezentowe, dwa, długie naboje oraz konwerter.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
1595PLN 3300PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35