Pióra wieczne Lamy 2000

Posiadanie pióra wiecznego jeszcze kilkanaście lat temu było przywilejem, na który tylko niektórzy mogli sobie pozwolić. Bycie właścicielem tego niecodziennego artykułu piśmienniczego zależało od statusu społecznego, ale przede wszystkim od prywatnych finansów, gdyż jego koszt często przewyższał pospolite wydatki. Na szczęście wraz z ogólnym rozwojem również ta gałąź przemysłu uległa zmianie, co przyniosło większą dostępność oraz bardziej przystępne ceny. W naszym sklepie czeka na Ciebie wiele ciekawych propozycji i modeli, takich jak Lamy 2000, należące do ekskluzywnej linii piór wiecznych producenta Lamy. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą!

Solidna marka

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji poznać firmy Lamy, musimy zaznaczyć, że jest to wyjątkowa, rodzinna marka z Heidelbergu, należąca do wiodących, niemieckich producentów ekskluzywnych instrumentów piśmiennych, dostępnych na całym świecie. Sama nazwa funkcjonuje na rynku już od prawie 85 lat, zdobywając wysokiej rangi renomę i popularność wśród międzynarodowych klientów. Przybliżając charakterystykę samej firmy, nie możemy nie wspomnieć o jednym z wielu interesujących modeli, jakim jest pióro Lamy 2000, którego nowoczesna forma oraz funkcjonalność ewidentnie wybijają się ponad banalne propozycje. Zostało wykonane z makrolonu (poliwęglanu litego) oraz stali szlachetnej. Makrolon to innowacyjny materiał, podobny do włókna szklanego, wyróżniający się wysoką trwałością i niewielkim ciężarem.

Wysoka funkcjonalność wiecznego pióra Lamy 2000

Pióro Lamy 2000 zaprojektowane przez Gerda A. Müllera posiada stalówkę z 14-karatowego platynowanego złota, ręcznie polerowaną w rozmiarze F (linia cienka 0,4-0,5 mm). Udoskonalone zostało w sprężysty, praktyczny klip oraz niezwykle przydatną, przezroczystą sekcję informującą o stanie napełnienia atramentem. Dodatkowo producent, chcąc jeszcze bardziej zapewnić funkcjonalność modelu Lamy 2000, zadbał o to, aby w korpus został wmontowany tłokowy system napełniania pióra.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
859PLN 1258PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35