Długopisy Waterman Expert

Długopis to najpopularniejsze akcesorium piśmiennicze, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Nie wymaga wprawy ani doświadczenia, a może być równie ekskluzywnym, przyborem do pisania, jak pióro wieczne. Osobom ceniącym eleganckie artykuły biurowe polecamy długopis Waterman Expert wyróżniający się oryginalnością, szykiem i komfortem użytkowania. Model należy do kolekcji obejmującej długopisy o szlachetnym designie, idealnie nadające się na prezent, jak również podnoszące prestiż użytkowników.

 

Eleganckie i precyzyjnie wykonane długopisy

Wybierając długopis, zwracasz uwagę na jego wygląd i wykonanie? Nie mniej ważna jest dla Ciebie ergonomia przyborów do pisania, z których korzystasz na co dzień? Mamy dla Ciebie wspaniałą informację. Waterman Expert to długopis, którego poszukujesz. Ma ponadczasowy design, złote lub srebrne wykończenie, występuje w kilku gustownych kolorach, a jego użytkowanie to czysta przyjemność, za co odpowiada profesjonalny, pieczołowicie opracowany projekt. Wszystkie precyzyjnie wykonane, z obrotowym systemem wysuwania wkładu stworzone z myślą o wygodzie oraz imponująco piękne modele należące do pozostałych kolekcji znajdziesz pod linkiem długopisy Waterman.

dlugopis-expert
dlugopis-expert-2

Długopisy Waterman Expert – odręczne pisanie staje się pasją

Posługiwanie się piórem wiecznym wymaga doświadczenia. Odręczne pisanie zupełnie inaczej przedstawia się z długopisem w dłoni. Jest o wiele prostsze, o czym nie trzeba nikogo przekonywać. Niezależnie od ułożenia ręki czy siły nacisku efekt jest zawsze zadowalający. Jednak nie od dziś wiadomo, że długopis długopisowi nierówny. Ogromną różnicę stanowi jakość zastosowanych materiałów i wykonania. Jeśli chcesz, aby odręczne pisanie stało się Twoją pasją, a nie jesteś miłośnikiem pióra wiecznego, postaw na długopis Waterman Expert. Jego cena w naszym sklepie mile Cię zaskoczy. Każdy produkt jest zapakowany w estetyczne pudełeczko prezentowe.

dlugopisy-expert-1

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
351PLN 475PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35