Pióra kulkowe Parker IM

Pisanie piórem kulkowym to czysta przyjemność, a to z uwagi na płynność atramentu, możliwość stawiania małych liter i rysowania. Jedną z wielu cieszących się w naszym sklepie propozycji jest Parker IM pióro kulkowe, którego osobom ceniącym profesjonalne artykuły piśmiennicze nie trzeba przedstawiać. Świetnie sprawdza się jako hybryda, czyli produkt łączący w sobie zalety pióra wiecznego i długopisu. Nienaganny, elegancki design i wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawiają, że pióra Parker stanowią nieocenione źródło motywacji do odręcznego pisania.

 

Parker IM – pióra kulkowe w znakomitym stylu

Marka Parker dołożyła wszelkich starań, aby produkty należące do linii IM spełniły oczekiwania osób ceniących zarówno klasyczny, jak i nowoczesny styl artykułów piśmienniczych. Pióro kulkowe Parker IM to niebanalne modele, a zarazem kolekcja, w której znajdzie coś dla siebie zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Duży wybór wzorów i kolorów, a przy tym rozsądna cena pióra kulkowego Parker IM stanowią najważniejsze zalety wyróżniające serię niezawodnych produktów. Z uwagi na wyjątkową lekkość z powodzeniem sprawdzą się do szybkiego robienia notatek. W ich przypadku nawet wielogodzinne pisanie nie jest męczącą czynnością. Pióra kulkowe Parker to także wiele innych serii dostępnych w naszym sklepie.

piora-kulkowe-parker-im
piora-kulkowe-parker-im-2

Solidne pióra kulkowe stworzone po to, aby imponować

Ludzie sięgają po pióra wieczne, chcąc dodać sobie prestiżu. Prawidłowe użytkowanie takiego modelu wymaga wprawy, czego oczywiście od swojego użytkownika nie wymaga pióro kulkowe Parker IM. Może posługiwać się nim każdy niezależnie od wieku i doświadczenia w pisaniu. Prezentuje się równie imponująco, jak pióro wieczne, a to z uwagi na eleganckie, złote lub srebrne wykończenie. Jeśli chcesz cieszyć się komfortem podczas pracy biurowej, koniecznie zwróć uwagę na asortyment marki Parker. Pióro kulkowe w tak eleganckiej wersji to również znakomity pomysł na prezent.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
49PLN 156PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Grawer na piórze wiecznym Parker Urban Muted Black GTGrafiki do graweru Bestseller
GRAW2
Pióro wieczne Cross ATX Brushed Black Pióro wieczne Cross ATX Brushed Black Nowość
CR 886-41FJ