Pióra wieczne Pelikan

Pióro Pelikan - Prestiż i elegancja

Dostępne w naszej ofercie pióra wieczne Pelikan to propozycje prestiżowej, niemieckiej marki, obecnej na rynku od 1879 roku. Charakterystyczny klip w kształcie dziobu pelikana oraz doskonale rozpoznawalne logo producenta umieszczone na koronie pióra jednoznacznie wskazują na pióro wieczne wysokiej klasy. Posiadanie artykułów piśmienniczy sygnowanych logiem Pelikana dodaje prestiżu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą artykułów piśmienniczych tego znakomitego producenta osoby, które chcą zaopatrzyć się w wysokiej jakości przybory do pisania, które z pewnością będą służyły długo i niezawodnie. Pióra wieczna Pelikan w sklepie Piszesz.pl mają przystępne ceny, jesteśmy przekonani, że jest to dobra oferta dla osób poszukujących niezawodnych, niemieckich piór znanych na całym świecie.

 

Precyzyjne wykonanie marki Pelikan - pióra najwyższej jakości!

Jak przystało na produkty z najwyższej półki, pióra wieczne tej prestiżowej marki wykonywane są ze starannie dobranych materiałów, zdecydowana większość została wykonana z drogocennej żywicy a wyższe modele wyposażono w stalówki z 14-to lub 18-to karatowego złota. Zapewne większość osób znających markę doskonale wie o tym jak dużą wagę producent przywiązuje do jakości wykonania i właściwości piszących wytwarzanych piór. Każde z wiecznych piór Pelikan dostępnych w naszej ofercie jest ponadczasowe i warto w nie inwestować, czy to wybierając je dla siebie, czy na elegancki prezent dla bliskich. Każdy będzie zachwycony takim podarunkiem, zwłaszcza, że posłuży mu przez długi czas, będąc znakomitą pamiątką.

Bogaty wybór piór wiecznych Pelikan w sklepie Piszesz.pl

Pióra Pelikan zwykle mają klasyczny kształt i głównie takie propozycje można znaleźć w naszym asortymencie. Większość modeli ma nakręcaną nasadkę i wbudowany system tłokowy, który został opatentowany przez Pelikana w 1929 roku. Korpusy piór są wykonane z wytrzymałej drogocennej żywicy, która nie obciąża pióra i jest idealną bazą do nanoszenia drogocennych zdobień. Nasi klienci mogą wybierać wśród piór wiecznych Pelikan w różnych kolorach, dobierając je do swoich preferencji czy barw przeważających w garderobie lub w biurze. Są to zarówno bardzo klasyczne propozycje, utrzymane w stonowanych, ciemnych kolorach, jak i nowoczesne, na przykład przyciągające wzrok biało-srebrne.

Pióra wieczne Pelikan - doskonała jakość w przystępnej cenie

By zaopatrzyć się w eleganckie i wygodne w użyciu pióro wieczne, wcale nie trzeba przeznaczać dużych pieniędzy - oferta piór Pelikan w sklepie Piszesz.pl jest tego doskonałym przykładem. Każdy może znaleźć wśród tych produktów odpowiedni dla siebie. Ceny plasują się na bardzo przyzwoitym poziomie, który nasi klienci doceniają, zwłaszcza, jeśli wziąć pod uwagę ich bardzo wysoką jakość. Kiedy wybierane są na prezent, możemy dodatkowo dołączyć tabliczkę z grawerem. Każde pióro Pelikan jest też zapakowane w piękne pudełeczko, dzięki czemu w pełni nadaje się na wyjątkowy upominek, jednak można go też wręczyć samemu sobie, podarowując sobie odrobinę luksusu za niewielkie pieniądze. W dodatku w naszym sklepie często można otrzymać produkty w promocyjnych cenach. 

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
77PLN 639PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F)Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F) Promocja
1931509