Pióra wieczne Pelikan P200

Nieustannie zmieniający się świat oraz postęp technologiczny sprzyja coraz częstszemu wykorzystaniu komputerów już nie tylko w domu, ale przede wszystkim w pracy. Pisanie wciąż jest jednak nieodłączną czynnością wielu codziennych sytuacji. Nieprzerwanie pióro wieczne uważane jest za wyznacznik elegancji i klasy, niemalże na wszystkich polach jego eksploatacji. Żaden inny model nie podkreśli tak Twojego charakteru, jak Pelikan P200! Przekonaj się sam.

Spektakularne pióro wieczne Pelikan

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem artykułów piśmienniczych marki Pelikan, która swoją renomę zaczęła zdobywać już od 1883 roku. Ta niezwykle ceniona firma oferuje równie wyjątkowe pióro wieczne Pelikan P200, uznane za jeden z najbardziej reprezentatywnych instrumentów piśmienniczych, nadających się zarówno do użytku codziennego, jak i podczas bardziej uroczystych okoliczności. Wszystko to osiągnięto dzięki połączeniu klasycznej czerni w przypadku korpusu oraz 24-karatowych, pozłacanych, ozdobnych pierścieni, dzięki czemu całość prezentuje się ponadczasowo i bardzo estetycznie.

Precyzja i jakość wykonania pióra Pelikan P200

Zastanawiasz się, co takiego charakteryzuje pióro Pelikan P200? Firma stawia przede wszystkim na delikatne, choć znaczące dodatki, takie jak wyróżniający się klip w kształcie dziobu pelikana podkreślający klasyczną linię tej serii. Litera P użyta w nazwie modelu to skrót od „patrone”, czyli niemieckiego określenia naboju do pióra wiecznego. Model Pelikan P200 wyposażony jest w tradycyjny mechanizm podawania atramentu - naboje. Posiada także zakręcaną skuwkę, dzięki czemu nie wysychają. Oprócz tego w ramach jakichkolwiek problemów pióro chronione jest 3-letnią gwarancją. To także świetny pomysł na gustowny prezent, tym bardziej że pióro zapakowane jest w oryginalne pudełko. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do składania zamówień!