Pióra wieczne Pelikan M205

Zastanawiasz się, dlaczego warto zamienić zwykły długopis na pióro wieczne? Odpowiedź jest jednoznaczna, ponieważ pióro samo w sobie posiada wiele drogocennych atutów, które w znaczny sposób mogą ułatwić Ci zapisywanie ważnych adnotacji lub podpisywanie dokumentów. Oprócz faktu, iż sama nazwa wskazuje na długoletnią eksploatację pióra, ten ceniony od wieków instrument piśmienniczy zapobiega gromadzeniu niezliczonej liczby, wciąż wypisujących się pisaków, cienkopisów czy długopisów, odciążając przy tym dłoń i dbając o Twój charakter pisma. Jak to możliwe? Przekonaj się sam, wybierając pióra Pelikan M205!

Oryginalne połączenie - polecamy Pióra Pelikan M205

Pióra Pelikan M205 to doskonały przykład unikalnej stylizacji wyróżniającej się prostotą formy oraz modernistyczną oprawą, która zachwyca wielu naszych klientów. Pionierem wśród wspomnianej kolekcji, jest biało-srebrne pióro Pelikan Classic M205 z posrebrzanym klipem i chromowanymi wykończeniami, kojarzonymi z surowością, ale też szlachetnością. To niecodzienne, choć bardzo oryginalne połączenie kolorystyczne, dodaje mu charakteru, a tłoczkowy system napełniania, na stałe zintegrowany z korpusem, odejmuje zajęć i zwiększa komfort podczas jego użytkowania. Wspomniany model idealnie nadaje się więc na prezent dla kogoś, kto ze względu na swoją pracę potrzebuje eleganckiego, niezawodnego pióra.

Doskonała konstrukcja piór Pelikan

Jakość piór Pelikan zawsze jest zgodna z oczekiwaniami klientów, ponieważ wysokiej klasy niemiecka firma stawia przede wszystkim na maksymalną jakość materiałów wykorzystywanych podczas produkcji. Znakomicie potwierdza to model Pelikan Classic M205 Czarno-Srebrny stworzony z wysokiej jakości żywicy w kolorze czarnym z posrebrzanym klipem i chromowanym pierścieniem. Stalówkę w wiecznym piórze Pelikan M205 wykonano ze stali szlachetnej, co sprawia, że pisanie piórem staje się jeszcze przyjemniejsze, a do tego bardziej precyzyjne niż w przypadku długopisu.

Reaktywacja niezawodnej kolorystyki

Seria m205 niebieski marmur, niegdyś dostępna w asortymencie Pelikana, świętuje swój powrót i zachwyca bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Barwa zdobiąca korpus wiecznego pióra Pelikan M205 stanowi fascynujące połączenie różnych odcieni niebieskiego, które w połączeniu ze srebrnymi pierścieniami i zdobieniami jest idealnym uzupełnieniem charakterystycznej serii marmurkowej. Skuwka w kształcie dziobu Pelikana, logo marki Pelikan osadzone na górze skuwki oraz klasyczny kształt to charakterystyczne cechy instrumentów piśmiennych marki Pelikan.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
478PLN 588PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Grawer na skuwce pióra Waterman Hemisphere stal GTGrawer na skuwce Bestseller
GRAW1

35.00PLN