Pióra wieczne Sheaffer Gift Collection 300

Wybór wiecznego pióra powinien opierać się o sprawdzoną i renomowaną markę. Klient zyskuje wówczas gwarancję słusznej decyzji, gdyż nabywa produkt naprawdę wysokiej jakości. W naszym sklepie można dobrać odpowiednie rozwiązanie, a nawet poznać nietypowe opcje zakupowe. Pióro wieczne Sheaffer Gift Collection 300 jest dostępne w kilku odmianach. Wśród najważniejszych modeli należy wymienić: Czarne chromowane, Czarne ze skuwką chromowaną, Czarne ze złoceniami, Ferrari 9503, Glossy Blue Lacquer oraz Stalowe ze złoceniami. Każdy więc znajdzie coś dla siebie, a zakup będzie też atrakcyjny cenowo.

Pióra wieczne Sheaffer Gift Collection 300

Niektóre wyroby są dedykowane konkretnej osobie. Podobna sytuacja dotyczy modelu pióra Sheaffer Gift Collection 300 stalowego ze złoceniami. Jest to typowo męska odmiana, charakteryzująca się nowoczesnym wzornictwem i eleganckimi wykończeniami. Pióro wyróżnia się także stosunkowo masywnym korpusem, powleczonym szczotkowaną stalą. Z kolei skuwka posiada szeroko platerowany, złoty pierścień. System napełniania jest tradycyjny, więc żaden użytkownik nie powinien mieć problemu z uzupełnieniem. W zestawie znajdują się jeszcze: nabój z atramentem, tłoczek oraz gustowne pudełko prezentowe. Taki elegancki podarunek będzie z pewnością mile widziany przy wielu okazjach. Chodzi nie tylko o urodziny, imieniny czy rocznice, ale też specjalne podziękowania. Dodatkowo można umieścić grawer wzbogacony dedykacją bądź życzeniami.

Świetna opcja podarunkowa od Sheaffer

Z pewnością taki podarunek wzbudzi uznanie oraz trafi w gusta odbiorcy. Ponadczasowa klasa i elegancja związana z piórami Sheaffer Gift Collection 300 jest bowiem ciekawą opcją prezentową. Obrazuje to model Czerń chromowana, ponieważ odwołuje się do nowoczesnego wzornictwa w połączeniu z klasyczną linią. Towarzyszą temu eleganckie wykończenia oraz masywny korpus lakierowany na połysk, z kolei skuwka posiada szeroki, chromowany pierścień. Całość prezentuje się naprawdę efektownie, a zestaw w ramach dodatkowego wyposażenia posiada tłoczek, nabój z atramentem oraz eleganckie pudełko. Można również umieścić grawer, który zostanie ulokowany na korpusie, skuwce lub koronie. Bardzo często widnieje na nim indywidualne hasło bądź życiowe motto, zachęcające do działania oraz nieustannej aktywności.

Model Sheaffer Gift Collection dedykowany miłośnikom motoryzacji

Niektórzy odbiorcy są też fanami sportów motorowych, w tym Formuły 1. Takie dedykowane produkty obejmują również pióra wieczne Sheaffer Gift Collection 300, a konkretnie model Ferrari 9503. Jest to jedna z najpopularniejszych marek na świecie, więc kibice kupują jej różnorakie gadżety. Podpis wykonany takim piórem czy też codzienne wykorzystywanie wyrobu będzie więc świadczyć o konkretnych zamiłowaniach posiadacza. Produkt został zaprojektowany przy współpracy Sheaffera i Scuderia Ferrari. Posiada też oczywiście oficjalną licencję dopuszczającą go do obrotu na rynku. Jeśli chodzi o detale, to pióro wyróżnia się masywnym korpusem w kolorze czerwonym rosso corsa. Klips został ozdobiony logo Ferrari, które jest również widoczne na chromowanym pierścieniu. Będzie to z pewnością niebanalny zakup. Koniecznie oprócz linii Gift Collection sprawdź także inne pióra wieczne marki Sheaffer!

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
209PLN 259PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F)Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F) Promocja
1931509