Pióra wieczne Waterman

Jako autoryzowany dystrybutor artykułów piśmienniczych prestiżowej marki Waterman oddajemy do dyspozycji naszych klientów szeroką gamę piór wiecznych tego producenta. Pióra wieczne waterman to idealne artykuły do pisania dla osób, które chcą zapewnić sobie piękne pismo, łatwą kaligrafię, elegancką ozdobę biurka, a przy tym nie chcą przeznaczać na artykuły piśmiennicze pokaźnych kwot. W naszej ofercie można znaleźć pióra tej marki w różnych cenach, od stosunkowo niskich, do znacznie wyższych, jest to więc oferta na każdą kieszeń. Zachęcamy też do wyboru tych produktów na prezent, zwłaszcza, że są one niezwykle cenione na rynku, a wszelkie dodatki akcesoria do nich również można kupić w naszym sklepie w przystępnych cenach

 
 

Charakterystyczne walory pióra wiecznego Waterman

Każde pióro wieczne Waterman posiada unikalne cechy czyniące z niego wyjątkowy artykuł piśmienniczy, ale znaleźć można wiele wspólnych cech, które powodują, że artykuły te są bardzo charakterystyczne. Główną cechą jest stalówka, która w niższych modelach Hemisphere, Expert, Perspective jest wykonana z idealnie wypolerowanej stali szlachetnej, natomiast w wyższych z 18K złota i często ma większy rozmiar, przez co jest elastyczniejsza a to wpływa na komfort pisania. Jest to zauważalne w modelach Charleston, Carene, Elegance, Exception. Pióra wieczne łączy elegancja oraz wyjątkowy komfort pisania.

Do kolejnych walorów można zaliczyć między innymi przednią część, sekcję, dzięki któremu pióro wygodnie trzyma się w dłoni i nie odczuwa się dyskomfortu nawet podczas pisania dłuższych tekstów - produkty te nadają się więc nie tylko do składania podpisów. Charakterystyczną cechą linii Expert i Hemisphere jest też ukośnie ścięta nasadka. W modelu Hemisphere koronę wykonano z metalu, na której często wykonuje się grawer inicjałów. To model odpowiedni zwłaszcza dla użytkowników ceniących sobie prestiż, jak i również kulturę pisania. Pióro kształtuje bowiem nie tylko charakter pisma ale i charakter piszącego.

Warto wspomnieć również o modelach z pięknie zdobionymi, niezawodnymi stalówkami, wykonanymi z 18K złota. Szczególnie dwukolorowe, złoto-palladowe modele przykuwają wzrok, ponieważ prezentują się jak wyszukana i misternie zdobiona biżuteria.

Pióro wieczne Waterman - elegancki wygląd

Nawet tańsze propozycje marki Waterman wyróżniają się pięknym wyglądem. Jest to zasługa zastosowania m.in. platerowania, które dotyczy najczęściej pierścienia, korony lub klipu, co podnosi walory wizualne, komfort użytkowania oraz trwałość produktu. Każde pióro wieczne Waterman jest produkowane we Francji z wielką starannością. W naszej ofercie można znaleźć modele z powierzchnią metalową odporną na zarysowania o wykończeniu brushed metal, lakierowane na połysk ze skuwkami zdobionymi misternym grawerem lub czarne o matowej powierzchni ze złotymi lub chromowanymi wykończeniami w bardzo eleganckich kolorach. Atrakcyjna kolorystyka oraz bogaty wybór tych artykułów pozwalają dobrać je idealnie do swoich potrzeb, także na wyjątkowy upominek bliskiej osobie lub ważnemu partnerowi biznesowemu. Idealnym wyborem dla panów będą pióra w ciemnych kolorach, a dla pań – metaliczne, perłowe czy pastelowe.

Wygoda użytkowania

Idealnie wypolerowana stalówka o cienkiej linii pozwala na wyjątkowo wygodne i łatwe prowadzenie pióra wiecznego Waterman, dzięki czemu posługiwanie się tymi przyborami jest czystą przyjemnością, niezależnie od wybranego wariantu, także dla osób przyzwyczajonych do długopisów. Ich budowa powoduje, że bardzo wygodnie trzyma się je w dłoniach, co dotyczy zarówno osób prawo-, jak i leworęcznych.

Każdy model pióra wiecznego Waterman można napełniać za pomocą tłoczka lub nabojów z atramentem, to Ty decydujesz co w danej chwili jest dla Ciebie wygodniejsze. Produkty Waterman cechują się także bardzo dobrą trwałością, można więc z nich korzystać przez długie lata, bez obawy o utratę walorów estetycznych czy funkcjonalnych.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
89PLN 1891PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?