Pióra dla kobiety

W powszechnym przekonaniu użytkownicy piór cieszą się nieco większym uznaniem, aniżeli osoby wykorzystujące na co dzień długopisy. Wszystko z uwagi na klasę pierwszego z produktów piśmienniczych i jego wieloletnią tradycję. W naszym sklepie można znaleźć między innymi pióro dla kobiety, dopasowane do indywidualnych potrzeb, a także odzwierciedlające w pewnym stopniu charakter jego właścicielki. Warto zwrócić uwagę, że większość asortymentu ma istotne znaczenie użytkowe, jak również estetyczne. Charakterystyczna budowa, specyfika wykończenia oraz dodatkowe wyposażenie zachęcają do zakupu.

Komfort użytkowania piór dla kobiety

Prezentując pióra wieczne dla kobiety, warto podkreślić jakość ich wykorzystania. Na przykład model Parker IM Premium Blue CT to gwarancja zastosowania materiałów najwyższej jakości. Co za tym idzie, również jego ozdobne wzory podkreślają pewność osadzenia w dłoni i niezawodność pisania. Zasadniczo taki produkt powinien się również odznaczać atrakcyjnym designem, więc producent wykorzystał polerowane aluminium anodowane na niebiesko. Całości dopełnia ponadczasowy grawer o unikalnym wzorze. Z kolei odmiana Parker Jotter Kensington Red CT kusi dodatkowo naprawdę atrakcyjną ceną. Jednak istotnymi zaletami pióra są też stylowy kształt zapewniający przyjemne i płynne pisanie oraz gustowne wykończenia z polerowanej stali. Korpus został pokryty czerwonym lakierem, a w zestawie znajduje się też pudełko prezentowe.

Pióra dostosowane do charakteru każdej kobiety

Pióra są wyrazem osobowości użytkownika i potrafią wiele o nim powiedzieć. Dzięki takim modelom, jak Parker Duofold Classic w pięknym kolorze kości słoniowej czy Parker Sonnet Premium o perłowej lub krwistoczerwonej barwie można podkreślić klasę i dobry gust każdej kobiety sukcesu. Doskonałym przykładem jest także pióro wieczne Waterman Hemisphere Deluxe Privee Rose Cuivre o korpusie pokrytym miedziano-różowym lakierem oraz z nasadką ozdobioną wygrawerowanym wzorem w stylu Art deco. Dla kobiet nieco mniej odważnych, ale subtelnych, świetne będą np. pióro wieczne Faber-Castell Essentio Aluminium Rose ze względu na delikatny kształt i kolor lub pióro wieczne Sheaffer Intensity Biel wyróżniające się smukłym korpusem pokrytym białym lakierem. Nowoczesne, dynamiczne kobiety z pewnością pokochają pióro Parker Urban Premium Violet wykonane z piaskowanego aluminium anodowanego na kolor fioletowy - nieco odważny i zdecydowany!

Pióra dla kobiety idealne na prezent

To właśnie opcja podarunkowa jest szczególnie polecana pod kątem takiego pióra wiecznego dla kobiety. Klient nie musi martwić się zakupem ani dodatkowego wyposażenia, ani też eleganckiego opakowania. Najlepszym przykładem jest zestaw prezentowy Parker Urban Premium Ametyst. Warto podkreślić, że samo pudełko zostało zaprojektowane we współpracy z Sally Magnum, uznaną i niezależną artystką. Misterne, kaligrafowane wzornictwo jest połączone ze stonowanymi odcieniami złota oraz szarości. W uzupełnieniu zestawu znajduje się też eleganckie etui Parker, będące niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Dzięki niemu pióro można zawsze umieścić w wewnętrznej kieszeni lub torebce, ponieważ charakter jego przechowywania staje się dość uniwersalny. Warto skorzystać z prezentowanej opcji, aby prezent spełnił wszelkie oczekiwania.

Niepowtarzalna klasa produktowa

Koncentrując się na przeznaczeniu konkretnych produktów, należy wspomnieć, że wielu klientów posiada dodatkowe uzdolnienia i w związku z tym poszukuje jakościowych piór. Nie inaczej jest w przypadku kobiet, które mogą skupiać się na formie pisania artystycznego. W takim przypadku warto wykorzystać zestaw do kaligrafii Lamy Joy 015. Nie jest to klasyczne pióro dla kobiety, ale raczej mocno wyspecjalizowany produkt. W skład takiego pakietu wchodzą trzy opakowania naboi w kolorach purpurowym, turkusowym i czarnym; dwie sekcje przednie w rozmiarze 1,1 mm i 1,9 mm oraz pióro ze stalówką w rozmiarze 1,5 mm. Dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji produkt doskonale nadaje się do twórczego pisania. Wyraźnie wyczuwalna lekkość nie męczy dłoni, a jest to możliwe do osiągnięcia poprzez zastosowanie wyjątkowo odpornego plastiku ABS.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
46PLN 1873PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35