Długopisy CROSS Wanderlust

Jeśli zastanawiasz się, skąd pochodzi i co produkuje marka Cross, już uchylamy rąbka tajemnicy! Ta amerykańska firma tworzy wybitne artykuły piśmiennicze, które zdobyły uznanie na całym świecie. Swoją działalność rozpoczęła w 1846 roku, a jej nazwa pochodzi od nazwiska jednego z założycieli - Richarda Crossa. Jako autoryzowany dystrybutor tych instrumentów piśmienniczych, przychodzimy z propozycją nowej, niezwykłej kolekcji długopisów Cross Wanderlust. Zdecydowanie różni się od tradycyjnych, powszechnie widzianych modeli. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem!

Długopis CROSS Wanderlust Borneo Długopis CROSS Wanderlust Borneo Nowość
AT0752-2
Długopis CROSS Wanderlust Everest Długopis CROSS Wanderlust Everest Nowość
AT0752-1
Długopis CROSS Wanderlust Malta Długopis CROSS Wanderlust Malta Nowość
AT0752-4
 
 

3 razy Z, czyli Ziemia, Zieleń oraz Zachwyt!

Każdy długopis z kolekcji Cross Wanderlust posiada unikatowy i wyrazisty wzór nadający mu wyjątkowego charakteru. Kolorystyka bezbłędnie podkreśla związek kolekcji z naturą. Prezentowane modele zostały wykonane z niezwykłą pieczołowitością i starannością o szczegóły. Trzymając długopis w dłoni, mamy wrażenie, jakbyśmy trzymali dzieło sztuki. W kolekcji można znaleźć cztery modele nawiązujące do czterech, zupełnie różnych destynacji. Pierwszy inspirowany jest kanionem szczelinowym, znajdującym się na terenie rezerwatu plemienia Nawaho w stanie Arizona w USA, drugi nawiązuje do krystalicznie czystej, błękitnej wody wysp archipelagu maltańskiego u wybrzeży Sycylii, trzeci - zmrożonej fasady najwyższej góry na ziemi, czyli Mount Everestu oraz jaskrawej zieleni przypominającej naturalne, bujne lasy deszczowe w południowo-wschodniej Azji.

Zalety długopisów Cross Wanderlust

Oprócz niecodziennej inspiracji naturą, w kolekcji Wanderlust długopisy Cross wyróżniają się elegancją, niespotykaną estetyką oraz odwagą, która stanowić będzie znakomite uzupełnienie wizerunku osób kochających przygody oraz podróże. Co więcej, precyzyjne wykonanie wspomnianych instrumentów z wykończeniami platerowanymi 23-karatowym złotem zapewnią długą i bezproblemową eksploatację, dodatkowo objętą dożywotnią gwarancją. Nie przegap okazji i przejrzyj dostępne modele długopisów Cross Wanderlust!