Oferta dla firm i instytucji

Nasz sklep spełnia oczekiwania klientów od wielu lat, ponieważ możemy pochwalić się profesjonalnie wyszkolonymi pracownikami, którzy dzięki swojemu doświadczeniu działają w najbardziej efektywny i sprawny sposób, zapewniając najwyższe standardy obsługi. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i staramy się spełnić wszelkie wymagania. Dlatego każdego roku obsługujemy tysiące klientów, którzy są zadowoleni z produktów które oferujemy i wracają do nas przy najbliższej okazji. Wszystko dlatego, że staramy się zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie, ale także produkty najwyższej jakości, najpopularniejszych marek na rynku piśmienniczym. Znajdą Państwo u nas renomowane produkty marek takich jak Parker, Sheaffer, Faber-Castell, Waterman, Lamy czy Pelikan.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu:

  • indywidualne podejście,
  • profesjonalne doradztwo,
  • możliwość negocjacji ceny,
  • sprawną realizację zamówienia,
  • estetyczne i trwałe znakowanie grawerem laserowym.

 

grawerowanie długopisów reklamowych

Długopisy i pióra firmowe

Wiele osób decyduje się na wybór naszego asortymentu. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ oferujemy bardzo wiele wspaniałych produktów, które są używane przez konsumentów każdego dnia. Mogą Państwo zaopatrzyć się w długopisy firmowe z logo, pióra firmowe czy długopisy reklamowe. Jest to stosunkowo niedroga forma reklamy, która sprawdza się od kilkunastu lat.

Indywidualne oferty dla wszystkich klientów

Jesteśmy firmą, która obsługuje klientów indywidualnych ale także firmy. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, a ofertę personalizujemy tak, aby spełnić najwyższe wymagania. Zachęcamy do współpracy przedsiębiorstwa i firmy, które chcą zareklamować się w oryginalny sposób, albo obdarzyć swoich klientów lub pracowników oryginalnym prezentem. Bardzo popularnym wyborem naszych klientów jest właśnie pióro firmowe, które jest kupowane w ramach prezentu dla bliskich interesariuszy. Jako materiały reklamowe, często sprzedawane są długopisy z logo firmy, które w ramach podarku dla klienta są świetnym sposobem na zaistnienie w jego pamięci i wzbudzenie lojalności. A jest to długoterminowy cel marketingowy każdej firmy! Wszelkie długopisy reklamowe z logo zawsze się przydają i klienci lubią taką formę promocji. Jest praktyczna i skuteczna, tak samo jak pióra firmowe, które świetnie nadają się już na bardziej okazały prezent dla kontrahenta.

Dodatkowe usługi

Oprócz indywidualnego podejścia, którym staramy się kierować przy każdym zakupie naszych klientów, jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe z firmami, które kupują większą liczbę naszych produktów. Ponadto wykonujemy najbardziej wymagające zlecenia, nawet takie, które wymagają graweru czy indywidualnego doboru koloru. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalne doradztwo w każdym aspekcie związanym z artykułami piśmienniczymi, dzięki temu sklep działa bardzo sprawnie, a klienci są zadowoleni z naszych usług i naszych produktów. Grawery, które wykonujemy dla Państwa są trwałe i estetyczne dzięki naszej wiedzy oraz zastosowaniu najnowocześniejszych laserów dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem sklep@piszesz.pl, a także telefonicznego 535 351 035. Nasi konsultanci z chęcią odpowiedza na Państwo pytania i przedstawią najkorzystniejsze oferty.

Formularz kontaktowy: