Notesy ozdobne

Notes to niezwykle uniwersalny gadżet, którego wykorzystanie może ograniczać wyłącznie nasza wyobraźnia! To jeden z wielu sposobów na zapisywanie spontanicznych pomysłów, wydarzeń, spostrzeżeń czy dat, ale także informacji, które mogą okazać się niezbędne w codziennym pędzie. Jeśli szukasz wyjątkowego kajeciku, jako dystrybutor najbardziej rozpoznawalnych marek proponujemy Ci niepowtarzalne notesy ozdobne, których wyjątkowy i oryginalny design przykuje uwagę każdego, a Ty będziesz mógł cieszyć się z ich użyteczności każdego dnia! Zajrzyj na stronę naszego sklepu i wybierz swój osobisty notes!

Peter Pauper Press, czyli niepowtarzalne notesy ozdobne

Jeśli zastanawiasz się, czym zajmuje się Peter Pauper Press i co takiego oferuje, odpowiedź jest prosta. Firma ta produkuje przepiękne kolekcje papiernicze, których motywy kształtują niepowtarzalną atmosferę, budując przywiązanie do jedynego takiego produktu na rynku. Te eleganckie notatniki charakteryzują się kremowymi kartkami wykonanymi z bezkwasowego papieru o najwyższej klasie odporności na starzenie się, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się ich użytkowaniem przez wiele lat. Oprócz tego ozdobne notesy firmy Peter Pauper Press świetnie komponują się z długopisem i piórem, a ich podstawowa objętość obejmuje 160 stron lub nieco bardziej okazałym wariancie – 192 kartki.

Notesy ozdobne Peter Pauper Press – jaki wybrać?

Producent Peter Pauper Press, funkcjonujący na rynku nieprzerwanie od 1928 roku, przygotował bogatą kolekcję notesów ozdobnych, wśród których można znaleźć najróżniejsze modele i motywy z uwzględnieniem wielorakich kolorów i stylów. Niektóre z nich obejmują kwieciste wzory, inne z kolei podróżnicze lub artystyczne wykonania. Oprócz różnych motywów nasi klienci mają także do wyboru formę, wielkość oraz materiały, z jakich zostały one wykonane. Fanom kompaktowych rozmiarów polecamy model Zamykany Stary Świat Peter Pauper Press, natomiast miłośnikom elegancji – duży notatnik ozdobiony wzorem z mieniących się pawich piór, z grzbietem notatnika oklejonym skórą. Notes ozdobny Pióra Peter Pauper Press wyróżnia się także twardą okładką i złoconymi brzegami kartek. Równie interesujący okaże się model z XIX-wiecznym, perskim introligatorstwem ze skóry i złota z wypukłymi tłoczeniami. Przekonaj się sam!

Filtry

39PLN 68PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35