Atramenty do piór

Zwolennicy tradycji oraz eleganckiego pisania chętnie sięgają po pióra i atrament. Ten klasyczny sposób kaligrafii gwarantuje wytworny efekt, przyjemność pisania, a przy tym artykuły tego typu stanowią wyjątkowy element wyposażenia biurka. W naszej ofercie znaleźć można wysokiej klasy atramenty do piór spełniające wszelkie oczekiwania. Produkty te gwarantują pożądany efekt kaligrafii a także są wydajne oraz przyjemne w użytkowaniu. Z myślą o różnych potrzebach naszych klientów uzupełniliśmy nasz asortyment o artykuły w różnych pojemnościach i cenach, każdy może więc dobrać idealny do swoich potrzeb.

Atramenty do piór Parker

Ekskluzywne pióra marki Parker należą do najchętniej wybieranych na rynku, zarówno do użytku własnego, jak i na prezent. W naszym sklepie można dokupić do nich atramenty o pojemności 57 ml, a więc w opakowaniu wystarczającym na długi czas. Praktyczna buteleczka gwarantuje bezpieczeństwo zawartości, a jej estetyczny wygląd jest atrakcyjnym elementem biurka. Najważniejsza jednak jest jakość samego atramentu. Jego skład powoduje, że produkt nie blaknie długi czas, zachowuje właściwą konsystencję i pisze się nim bardzo wygodnie. Artykuł ten można dostać w różnych kolorach, nie tylko podstawowych. Niektóre wersje są przy tym zmywalne.

atrament_faber_castell

Atramenty do piór wiecznych Pelikan Edelstein

Wyjątkową kategorię w naszej ofercie stanowią wyrafinowane atramenty do piór Pelikan Edelstein, które nawiązują do kamieni szlachetnych, zarówno kolorem, jak i formą flakonu. Ciężkie buteleczki z grubego szkła w nietypowym kolorze przypominają swoim wyglądem markowe perfumy o pojemności 50ml, będą więc wyjątkową ozdobą najbardziej eleganckich biur. Atramenty do piór wiecznych z tej kolekcji występują też w najróżniejszych barwach - zarówno klasycznych, jak i bardzo wyszukanych, czasem stanowiąc edycje limitowane. Nasi wymagający klienci mogą wybrać na przykład atrament różowy, turkusowy czy czarno-zielony, uzyskując tym samym niezwykłe efekty wizualne pisania. Sama czynność jest niezwykle przyjemna, gdyż specjalnie opracowany skład produktu zapewnia płynne, wygodne pisanie, bez plamienia czy uciążliwych kleksów.

Dobra jakość w przystępnej cenie

Każdy, kto szuka wysokiej jakości atramentu o dużej, wystarczającej na długo pojemności, ale jednocześnie nie chce przepłacać, może znaleźć w naszej ofercie produkty dostosowane do swoich potrzeb. Są to atramenty do piór wiecznych najlepszych na rynku producentów, cieszące się wielkim uznaniem odbiorców, dostępne w rozmaitych wersjach kolorystycznych. Dzięki naszej ofercie każdy może znaleźć artykuł, za pomocą którego będzie mógł tworzyć różnego rodzaju pisma czy to w pracy, czy w sferze prywatnej, a w każdym przypadku będzie to dla niego czystą przyjemnością. Polecamy także ekskluzywne atramenty na prezent dla amatorów pisania piórem. Tak wyrafinowane produkty, dzięki swemu doskonałemu działaniu i unikalnemu wyglądowi, są doskonałym pomysłem na upominek.

atrament edelstein olvine

Filtry

Kolor produktu
13PLN 124PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35