Pióra wieczne Waterman Expert

Kolekcja piór wiecznych Waterman Expert oferuje szeroką paletę kolorów i wykończeń, na szczególną uwagę zasługuje model Czerń GT - czarny, lśniący lakier z wykończeniami platerowanymi 23-karatowym złotem i dwukolorową stalówką. Jest idealnym piórem do grawerowania zarówno na korpusie, jak i skuwce, złoty kolor graweru idealnie współgra ze złotymi wykończeniami. Osoby doceniające chłodne, odporne na zarysowania wykończenia znajdą ciekawą propozycję w postaci modelu Expert Stal CT oraz GT, pióra ze stalowymi korpusami o matowej, lekko drapanej fakturze. Kolekcja Expert w 2019 roku powiększyła się o trzy nowe kolory - Ciemnoczerwony CT z wersją Deluxe, znaną z metalowej, ozdobnej skuwki, Granatowy CT również w wersji Deluxe oraz Ivory z wykończeniami ze złota. Pozostałe modele: Czarny CT, Czarny Mat CT, Deluxe Czarny CT, Jasnobrązowy CT, Ombres & Lumieres CT. Do tego dochodzą akcesoria w postaci: etui Waterman, atramentu, tłoczka czy opakowania krótkich lub długich nabojów z atramentem. Wszystkie produkty są oczywiście objęte gwarancją producenta stanowiącą dodatkowe zabezpieczenie.

 
 

Pióra Waterman Expert

Jednym z unikalnych modeli kolekcji Waterman Expert jest pióro Deluxe Czarny CT. Jego charakterystyka opiera się o szeroki korpus oraz ukośnie ściętą koronę nasadki. Jest ona platerowana palladem, a cyzelowany wzór w obręcze podkreśla wyjątkowy styl pióra. Warto również wskazać na gustowne, chromowane wykończenia i szeroki wytworny pierscień, które przyciągają wzrok. Użytkownicy piór wiecznych zwracają bowiem uwagę na detale świadczące często o ostatecznym odbiorze całości. Również w tym przypadku klienci otrzymują gwarancję Waterman, francuski serwis w razie wystąpienia wad nieodpłatnie wykona naprawę lub wymieni produkt. Z uwagi na wysoką jakość wykonania przez francuskich mistrzów, nie należy spodziewać się jakichkolwiek problemów. Pióro Waterman Expert to gwarancja solidności wykonania oraz ponadprzeciętnej trwałości.

Gustowne, chromowane wykończenia

Wiele konkretnych wyrobów tej linii odznacza się elegancją oraz szczególnym dopracowaniem designu. Nic dziwnego, że artykuły piśmiennicze Waterman Expert są kupowane pod kątem wyjątkowych prezentów. W sklepie piszesz.pl dostępny jest między innymi gustowny zestaw prezentowy, zawierający pióro wieczne oraz niezbędne akcesoria. Wśród najistotniejszych dodatków należy wymienić: etui, atrament, tłoczek, opakowanie krótkich naboi Waterman oraz eleganckie pudełko. Koncentrując się na piórze Waterman Expert Deluxe Czerń CT, trzeba podkreślić szeroki korpus z ukośnie ściętą koroną nasadki. Całość uzupełniają cyzelowany wzór w obręcze oraz lśniące chromowane wykończenia. Pióro jest pewnym kompromisem pomiędzy wizją nabywcy, a oczekiwaniami osoby obdarowanej. Na wypadek wątpliwości zakupowych zawsze warto kierować się uniwersalnymi i tradycyjnymi rozwiązaniami.

Wyrafinowane modele w ciepłej tonacji

Nie każdy klient jest miłośnikiem nowoczesnych i ekstrawaganckich rozwiązań w obszarze stylu. Może to również dotyczyć pióra Waterman Expert, gdyż w cenie jest umiarkowanie oraz pewna powściągliwość wizualna. Reprezentuje ją na przykład model Jasnobrązowy CT, który cieszy się niesłabnącym powodzeniem ze strony nabywców. Posiada szeroki korpus i charakterystyczną, ukośnie ściętą koronę nasadki. Wykorzystany lakier to kolor przypominający kawę z mlekiem, a więc dość neutralny oraz miły w bezpośrednim odbiorze. Ten produkt Waterman Expert został wytworzony we Francji, a chromowane wykończenia podkreślają jego indywidualny styl. Pióro może więc służyć do codziennego użytku oraz być świetnym pomysłem na prezent. Taki podarunek z pewnością sprawi radość i będzie świadczył o klasie wręczającego.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
390PLN 600PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35