Pióra wieczne Pelikan Classic

Firma Pelikan zalicza się do najbardziej rozpoznawalnych marek piór wiecznych, założonych niemal 180 lat temu. Nic więc dziwnego, że przez tak długi czas zdążyła zgromadzić wokół swojej produkcji rzeszę zadowolonych klientów. Szczególnie doceniana jest klasyka i prostota przejawiająca się zwłaszcza w kolekcji piór wiecznych Pelikan Classic. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie, są wśród nich uniwersalne, a także nieco niestandardowe. Odwiedź nasz sklep internetowy i zapoznaj się z dostępnymi propozycjami!

 

Tradycyjne oblicze wiecznych piór Pelikan Classic

W kolekcji Pelikan Classic znajdziesz utrwalone w tradycji modele o klasycznym charakterze, takie jak pióro wieczne Pelikan Classic M215 z korpusem ozdobionym srebrnymi obręczami, czarno-srebrne pióro wieczne Pelikan Classic P205 czy Pelikan Classic P200 z 24-karatowymi, pozłacanymi pierścieniami. Wszystkie posiadają charakterystyczny klip w kształcie dziobu pelikana podkreślającego klasyczną linię tej serii, dzięki któremu zawsze można go mieć ze sobą - np. przyczepiając do marynarki czy notesu. Pióra niemieckiego producenta zostały wykonane z wytrzymałej żywicy. Wszystkie modele posiadają eleganckie pudełka Pelikan oraz dodatkową gwarancję zabezpieczającą na okres 3 lat.

Czas na innowację!

Oprócz klasycznych egzemplarzy w naszym katalogu proponujemy również wieczne pióra Pelikan Classic nawiązujące do industrializmu. Charakter ten możemy poczuć, poczynając od modelu Pelikan Classic M205 wykonanego z wysokiej jakości żywicy w kolorze białym z posrebrzanym klipem i chromowanymi wykończeniami, przechodząc do jednego z bestsellerów tej marki - pióra Pelikan Classic M205 Niebieski-Marmur oraz Pelikan Classic M200 Smoky Quartz, w którym obręcze, subtelny klips oraz stalówka wykonane są ze stali nierdzewnej pokrytej złotem. Wspólnie tworzą szlachetną harmonię ciepłych i ciemnych odcieni brązu.

Bestseller wśród piór wiecznych Pelikan

Jednym z najlepiej sprzedających się piór wiecznych marki Pelikan jest model M200 w kolorze marmurowej zieleni, którego niewątpliwa klasa przejawia się w wysokiej jakości wykonaniu. Skuwka oraz korpus pióra wiecznego Pelikan Classic wykonane są z wysokogatunkowej żywicy w zielonym i czarnym kolorze. Klasycznym akcentem designu są też antracytowe okienko atramentowe oraz 24-karatowe, pozłacane pierścienie. Całości dopełniają logo Pelikan osadzone na górze skuwki i dość tradycyjny kształt. W modelu M200 pojawia się klasyczny mechanizm napełniania atramentem. Przyszli nabywcy doceniają ten fakt, ponieważ pojemność wbudowanego tłoczka jest znacznie większa niż nakładanego, a napełnianie pióra jest czystą przyjemnością. Do pióra można przy okazji dobrać specjalnie grawerowaną tabliczkę, na której zostaną umieszczone życzenia lub całkowicie indywidualny przekaz.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
478PLN 639PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35