Długopisy Sheaffer Gift Collection 100

Przeszukując dostępne warianty długopisów na rynku, możemy znaleźć przeróżne propozycje - od tych nowoczesnych, po nieco bardziej uniwersalne i tradycyjne modele. Jeśli należysz do osób, które podczas codziennej pracy często piszą ręcznie, nie powinieneś skupiać się wyłącznie na walorach estetycznych, lecz wybrać sprawdzoną markę i zainwestować w stabilną konstrukcję sprawdzającą się przez długie lata. Idąc tym tropem, wychodzimy z propozycją długopisu Sheaffer Gift Collection 100. Znajdziesz go w naszej ofercie w korzystnej cenie.

Gustowny dodatek dla każdego

Sheaffer Gift Collection 100 to długopis, który z pewnością przywiedzie wzrok zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Głównie ze względu na jego stylowy, a przy tym bardzo klasyczny wygląd dzięki wykorzystaniu czarnego, błyszczącego lakieru w połączeniu ze złoconymi wykończeniami, do których zalicza się pierścień, klips oraz końcówka nakrywki. Wszystko współgra ze sobą zamknięte w eleganckim pudełku z logiem firmy Sheaffer. Brzmi interesująco? Postaw na długopis Sheaffer Gift 100 i przekonaj się osobiście o jego estetyce oraz funkcjonalności.

Wygoda użytkowania długopisu firmy Sheaffer

Funkcjonująca od 1907 roku firma Sheaffer dba o komfort użytkowania produkowanych przez nich instrumentów piśmienniczych. Właśnie dlatego posługiwanie się długopisem Sheaffer Gift Collection 100 jest łatwe i przyjemne. Może stanowić doskonałe uzupełnienie teczki niemal każdego klienta, niezależnie od jego wieku, płci i wykonywanego zawodu! Wszytko to, aby jeszcze bardziej zwiększyć jego funkcjonalność, przejawiającą się w prostym, dopasowanym do dłoni kształcie oraz obrotowym systemie wysuwania wkładu.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
138PLN 178PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F)Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F) Promocja
1931509