Długopisy Sheaffer Gift Collection 100

Przeszukując dostępne warianty długopisów na rynku, możemy znaleźć przeróżne propozycje - od tych nowoczesnych, po nieco bardziej uniwersalne i tradycyjne modele. Jeśli należysz do osób, które podczas codziennej pracy często piszą ręcznie, nie powinieneś skupiać się wyłącznie na walorach estetycznych, lecz wybrać sprawdzoną markę i zainwestować w stabilną konstrukcję sprawdzającą się przez długie lata. Idąc tym tropem, wychodzimy z propozycją długopisu Sheaffer Gift Collection 100. Znajdziesz go w naszej ofercie w korzystnej cenie.

Gustowny dodatek dla każdego

Sheaffer Gift Collection 100 to długopis, który z pewnością przywiedzie wzrok zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Głównie ze względu na jego stylowy, a przy tym bardzo klasyczny wygląd dzięki wykorzystaniu czarnego, błyszczącego lakieru w połączeniu ze złoconymi wykończeniami, do których zalicza się pierścień, klips oraz końcówka nakrywki. Wszystko współgra ze sobą zamknięte w eleganckim pudełku z logiem firmy Sheaffer. Brzmi interesująco? Postaw na długopis Sheaffer Gift 100 i przekonaj się osobiście o jego estetyce oraz funkcjonalności.

Wygoda użytkowania długopisu firmy Sheaffer

Funkcjonująca od 1907 roku firma Sheaffer dba o komfort użytkowania produkowanych przez nich instrumentów piśmienniczych. Właśnie dlatego posługiwanie się długopisem Sheaffer Gift Collection 100 jest łatwe i przyjemne. Może stanowić doskonałe uzupełnienie teczki niemal każdego klienta, niezależnie od jego wieku, płci i wykonywanego zawodu! Wszytko to, aby jeszcze bardziej zwiększyć jego funkcjonalność, przejawiającą się w prostym, dopasowanym do dłoni kształcie oraz obrotowym systemie wysuwania wkładu.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Waterman Carene Morze Czarne STPióro wieczne Waterman Carene Morze Czarne ST Promocja
S0293970
Pióro wieczne Parker 51 Black CT Pióro wieczne Parker 51 Black CT Nowość
2123491

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?