Pióra wieczne Cross

Cross to amerykańska firma zajmująca się produkcją piór wiecznych, piór kulkowych, długopisów, ołówków i innych artykułów piśmienniczych. Założyciel firmy, Richard Cross, pragnął stworzyć pióro, które z jednej strony będzie służyło do codziennej pracy przy sporządzaniu notatek, z drugiej zaś będzie to produkt stylowy i luksusowy, cieszący oko. Jego cel z pewnością został osiągnięty, a pióro wieczne Cross cieszy się dziś dużą popularnością na całym świecie. Kolekcja Wanderlust, dostępna w naszym sklepie, jest najnowszym hitem producenta. Bogate zdobienia inspirowane przyrodą zapierają dech w piersiach. Nie sposób się oprzeć!

 

Prestiż i tradycja marki Cross

Pióra Cross znane są na całym świecie. Przez 170 lat firma zyskała prestiż i uznanie, co oczywiście nie stoi na przeszkodzie w tworzeniu nowych, śmiałych kolekcji, które wciąż podbijają rynek. Pióra wykonane są z materiałów wysokiej jakości, z dbałością o każdy szczegół. To marka, którą pokochało wielu miłośników tradycyjnych artykułów piśmienniczych. Jeśli szukasz dla siebie pióra wiecznego, na pewno znajdziesz je wśród produktów tej marki. Bogata oferta producenta pozwala bez problemu dokonać wyboru w zależności od naszych preferencji. Jeśli natomiast szukasz prezentu dla bliskiej osoby lub współpracownika, pióra Cross bez wątpienia trafią w gust nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Taki upominek stanie się miłym dodatkiem do codziennej pracy, a Twój pomysł zostanie doceniony.

Pióra Cross - oczywisty wybór

Każdy z nas lubi na co dzień otaczać się eleganckimi, stylowymi dodatkami. W domu czy w pracy posiadamy szereg przedmiotów, które wybraliśmy, polegając na własnym guście i wyczuciu smaku. Wszystkie artykuły codziennego użytku mają podkreślić nasz charakter - dlaczego więc z pisaniem miałoby być inaczej? Pióra wieczne Cross dzięki swemu eleganckiemu designowi i bogatym zdobieniom, oprócz swej funkcjonalności posiadają również walory estetyczne. Dobrane według indywidualnych upodobań będą ozdobą naszego biurka, a nawet całego gabinetu. Z dumną każdy wykona nim podpis na dokumencie lub zanotuje niezbędne informacje podczas spotkania. Jeśli więc lubisz pisać piórem, zobacz, jak wiele Cross ma do zaoferowania.

Produkty Cross w naszej ofercie

W naszym sklepie posiadamy pióra wieczne, długopisy i inne akcesoria tego renomowanego producenta. Najnowsza kolekcja Wanderlust to prawdziwy hit naszej sprzedaży. Obejmuje pióra bogato zdobione, zainspirowane pięknem przyrody. Na przykład pióro Borneo F dedykowane jest kobietom ciekawym świata i czekających w nim przygód. Jaskrawa zieleń przypomina naturalne, bujne lasy deszczowe w Azji Południowo-Wschodniej. To pióro najwyższej jakości, luksusowe i nietuzinkowe. Idealne dla Pań chcących podkreślić swój wyjątkowy charakter. Pióro Cross Wanderlust Everest F natomiast, o niezwykłej estetyce jest idealnym pomysłem na prezent bliskiej osobie - kobiecie zdecydowanej i pewnej siebie. Warto dodać, że inspiracją projektanta tej kolekcji była zmrożona fasada najwyższego szczytu na świecie. Wśród tej wspaniałej linii znajdują się jeszcze: pióro wieczne Cross Kanion Antylopy F w pięknych rudo brązowych odcieniach oraz Malta F przypominające krystalicznie czyste, błękitne wody wysp archipelagu maltańskiego u wybrzeży Sycylii. Pióra można napełniać za pomocą konwertera luz naboju. Zestawy dostępne w naszej ofercie są pięknie zapakowane. Każdy artykuł posiada dożywotnią gwarancję producenta, co idealnie świadczy o jego jakości. Zapraszamy!

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
480PLN 540PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35