Pióra wieczne Lamy Al-Star

Dawniej posługiwanie się wiecznym piórem polecane było osobom - dzieciom, ale też i dorosłym, które z różnych względów nie posiadały czytelnego charakteru pisma. Uważano bowiem, że zmiana instrumentu piśmienniczego - ze zwykłego długopisu na pióro, szybko przyniesie poprawę. Wpływa na to wiele czynników, między innymi sam fakt, iż pióro kojarzy nam się z wytwornością i elegancją, dlatego posługując się nim, zwracamy szczególną uwagę na sposób pisania. Jeśli chcesz wyposażyć się w ten drogocenny przyrząd, polecamy model Lamy AL-star, którego kompozycja bezpretensjonalnej elegancji i nowoczesnego wzornictwa przypadnie do gustu nie tylko Tobie, ale też wszystkim dookoła.

Pióra Lamy jako nietuzinkowy prezent

Wielu z nas przynajmniej raz w życiu miało dylemat, co kupić ukochanej osobie na prezent, zwłaszcza w nieco bardziej uroczystej odsłonie. Zdając sobie sprawę, jak ciężko o praktyczny, a przy tym adekwatny do sytuacji upominek, przychodzimy z uniwersalnym rozwiązaniem, które z pewnością sprawdzi się w wielu przypadkach. Mowa o wiecznych piórach Lamy AL-star, wyprodukowanych w Niemczech w rodzinnej firmie funkcjonującej już od 85 lat na międzynarodowym rynku przemysłowym. Seria ta charakteryzuje się bogatą kolorystyką, wysokiej jakości materiałami oraz ciekawą konstrukcją. Sprawdź sam w naszym internetowym katalogu!

Precyzja wykonania, czyli wieczne pióra Lamy AL-star

Zastanawiasz się, czy wieczne pióra to trwały instrument piśmienniczy? Oczywiście, że tak! Modele AL-star zostały wykonane z czystego, anodowanego aluminium, gwarantującego wysoką odporność na uderzenia czy nacisk, dlatego nie musisz obawiać się o ich ewentualne uszkodzenie. Co więcej, pióro Lamy Al-star wyposażone w wymienialną stalówkę, stworzono ze stali nierdzewnej, czyli równie mocnego materiału, zapewniającego długotrwałe użytkowanie. Pióro można napełniać za pomocą nabojów z atramentem LAMY T10 lub konwertera LAMY Z 28 (istnieje możliwość dokupienia w dziale z akcesoriami). Rozmiar stalówki: F.

Atuty piór Lamy AL-star

Pióra wieczne Lamy AL-star dostępne są w ciekawej kolorystyce, uwzględniając zarówno jasną, jak i ciemną paletę odcieni. Można wybrać uniwersalny, czarny czy grafitowy model lub zdecydować się na niecodzienny, zielony. Warto zwrócić uwagę na Lamy AL-star Bluegreen F lub na należący do limitowanej edycji 2019 Lamy AL-star Bronze F, którego najnowszy kolor zdecydowanie pokrywa się z aktualnymi na rynku trendami. Podążając śladem zalet owego produktu, wspomnijmy także o tym, co wpływa na komfort piór wiecznych Lamy AL-star. Posiadają sprężysty, poręczny klip, ułatwiający zamocowanie pióra na czas przenoszenia w takich miejscach, jak teczka czy kieszeń oraz ergonomiczną sekcję uchwytu, umożliwiającą wygodne trzymanie pióra w dłoni. Brzmi zachęcająco? Nie czekaj, zapoznaj się z naszą ofertą już teraz! Gwarantujemy szeroki asortyment piór wiecznych Lamy oraz naprawdę korzystne ceny.