Długopisy Parker Sonnet

Długopis Parker sygnowany jest logo marki artykułów piśmienniczych założonej w Stanach Zjednoczonych w 1888 roku przez George’a Safforda Parkera. Wyroby tejże firmy to synonim najwyższej jakości i klasy, o której słyszeli już chyba wszyscy, a co za tym idzie jest to świetna propozycja zakupu lub pomysłu na prezent. Znakomitą jakość przyborów od marki Parker doceniają klienci z całego świata. Zaopatrując się więc w produkt taki jak Parker Sonnet długopis, można mieć pewność, że posłuży on przez naprawdę długi czas, bez względu na częstotliwość użytkowania i będzie w pełni niezawodny oraz prestiżowy. Bogaty asortyment artykułów piśmienniczych, w tym także Parker, znaleźć mogą Państwo w naszym sklepie internetowym na stronie piszesz.pl.

Jak wybrać długopis idealny?

Czym kierować się, wybierając dobrej jakości długopis? Produkt tego typu należy dopasować między innymi do wielkości swoich dłoni. Nie może być on ani za krótki, ani zbyt długi - mogłoby to bowiem utrudniać jego codzienne użytkowanie, czyli, jak wiadomo, pisanie. Nie bez znaczenia jest również powierzchnia, po jakiej najczęściej będziemy pisać. Do wyboru mamy między innymi długopisy żelowe, które stawiają mniejszy opór niż ich tradycyjna wersja, co sprawia, że idealnie sprawdzają się one w przypadku powierzchni gładkich. Na nieco bardziej szorstkich powierzchniach najlepiej korzystać natomiast z klasycznych długopisów z wkładem klasycznym. Na rynku spotkać można się również z cienkopisami z fibrową końcówką. Wybór zatem jest znaczny.

Długopisy z serii Sonnet

W asortymencie omawianej marki dostępny jest między innymi długopis Parker Sonnet. Wyroby z tej linii stanowią symbol ponadczasowej elegancji oraz informują o niezaprzeczalnym prestiżu, jaki daje opisywany przedmiot. Na uwagę zasługuje tutaj duży wybór precyzyjnie wykonanych detali oraz wyszukanych wzorów. Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu także o niezwykle estetycznych wykończeniach oraz dopracowanych detalach. Seria ta stanowi połączenie ekskluzywnego stylu oraz prostoty formy.

Produkty z serii Sonnet

Wyroby z serii Sonnet sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, czyniąc z pisania wyjątkowe doświadczenie. Mnogość długopisów wchodzących w skład kolekcji sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie między innymi kolorystyką oraz metalami szlachetnymi użytymi do produkcji. Dostępne są tutaj klasyczne, czarne długopisy, jak i ich wersja czerwona lub perłowa są również modele wykonane ze srebra z firmowym wzorem Parker Chiselled. Wszystko po to, by pisanie stało się wyjątkowym i eleganckim doświadczeniem. Perfekcyjne połączenie ekskluzywnego stylu i prostoty formy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników oraz sprawi, że nigdy już nie wrócisz do pisania zwykłym długopisem.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
196PLN 936PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F)Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F) Promocja
1931509