Długopisy Parker

Pewnych marek nikomu nie trzeba przedstawiać. Ich renoma jest tak duża, że ufa im się bezwarunkowo, a każdy z ich pomysłów okazuje się w pełni trafiony. Sięgając po długopis marki Parker, przyszły użytkownik ma pewność, że bierze do ręki wyjątkowy instrument piśmienniczy, który nie zawiedzie go, niezależnie od sytuacji. Wystarczy tylko rzucić okiem na charakterystyczny klips w kształcie strzały, by zyskać przekonanie, że korzysta się z narzędzia jednej z najbardziej szanowanych firm w branży.

Doskonały projekt i wykonanie

Marka Parker dba o to, aby artykuły piśmiennicze, które wypuszcza do użytku, spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Swoje długopisy wykonuje z dbałością o najmniejszy szczegół. Każdy długopis Parker jest doskonałym produktem przygotowywanym po to, by zapisywanie kolejnych stron stawało się łatwiejsze i, co najważniejsze, przyjemniejsze. Firma wykorzystuje jedynie materiały najwyższej jakości, by zapewnić swoim artykułom piśmienniczym doskonałą trwałość i niepowtarzalny design.

Długopisy Parker - cena dla każdego

Choć wielu kojarzy długopisy marki Parker z akcesoriami o podwyższonym standardzie, można odnaleźć wśród nich także produkty uniwersalne. Ich solidne wykonanie pozwala na to, by wykorzystywać je jako narzędzia codziennego użytku. Z tego powodu ceny artykułów firmy Parker są bardzo zróżnicowane. Za standardowy długopis można zapłacić kilkadziesiąt złotych, a z kolei za ekskluzywny instrument piśmienniczy dla koneserów nawet kilkaset. Wszystko zależy od tego, co dany użytkownik ceni sobie w swoich przyborach i do czego zamierza je wykorzystywać.

Luksusowe artykuły piśmiennicze

Niewątpliwie nazwa “Parker” kojarzy się najczęściej z jakością i luksusem. Nic dziwnego - w końcu to właśnie ta marka wypuściła na rynek długopisy o ponadczasowym profilu, o których trudno byłoby zapomnieć. Poszczególne elementy składające się na konkretne modele są wykonywane z ogromną starannością i dobierane z niebywałą precyzją, by dało się stworzyć z nich coś wyjątkowego. Można zdecydować się na zakup produktów w specjalnych pudełkach prezentowych: Sonnet, Premier lub Duofold. W sklepie piszesz.pl znajdziemy wyjątkowe długopisy, które spodobają się wszystkim miłośnikom eleganckich przyborów do pisania.

Wygoda dla każdego użytkownika

Długopisy takich marek jak Parker, są profilowane w taki sposób, by zapewnić pełną wygodę podczas użytkowania. Ergonomiczny kształt sprawia, że dobrze leżą w dłoni, co pozwala na pełną swobodę ruchu. Mimo swojego ciężaru, nie obciążają nadgarstka. Ważną informacją dla tych, którzy chcieliby wypróbować artykuły piśmiennicze tej firmy jest to, że do każdego z długopisów pasują wkłady Parker do długopisów Quinkflow albo żelowe. Użytkownik ma do wyboru trzy kolory tuszu: niebieski, czarny lub czerwony a to nie wszystko, ponieważ wkłady występują w dwóch rozmiarach 0,7 mm średnia grubość linii lub cieńsza 0,5 mm. Niezależnie, który wkład wybierzesz, z całą pewnością będzie najwyższej jakości.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
39PLN 1130PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F)Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F) Promocja
1931509