Markowe pióra

Markowe pióro - gadżet, bez którego nie będziesz mógł się obejść

Chcesz zwiększyć swój komfort pisania? A może zależy Ci na zwróceniu uwagi swoich kontrahentów i znajomych z pracy? Nie od dziś wiadomo, że markowe pióra to gadżet dla tych, którzy cenią dobry styl, zwracają uwagę na odpowiedni dress code. To właśnie ekskluzywne pióra stały się - zaraz obok dobrej marki zegarka i garnituru - niezbędnym gadżetem właścicieli firm, członków zarządu, biznesmenów i innych osób pełniących zawody, w których podpisywanie różnego rodzaju dokumentów jest na porządku dziennym. Na pióra decydują się również coraz częściej osoby, które chcą wyrobić sobie ładny charakter pisma. Pisanie tego typu artykułem piśmienniczym wymaga większego skupienia i wprawy, co pozwala na precyzyjne wyćwiczenie ręki.

Ekskluzywne pióra Twoją wizytówką

Produkty piśmiennicze, takie jak ekskluzywne pióra, wymuszają wręcz na ich posiadaczu elegancki styl bycia, ponieważ taki artykuł biurowy wymaga o wiele więcej dbałości niż zwykły długopis, który często gubimy w służbowej torbie czy damskiej torebce. Aby zacząć pisać, należy wyjąć pióro z futerału, odkręcić skuwkę i odczekać chwilę, aż atrament wyschnie. Wszystkie te zabiegi wprowadzają odrobinę spokoju w codzienny, często zabiegany tryb życia, stanowiąc piękny rytuał. Niezwykle elegancki wygląd, unikalne zdobienia i grawery to coś, co uwielbiają wszyscy miłośnicy piór. Właśnie taki produkt daje jego właścicielowi satysfakcję posiadania, stając się jego wizytówką. Pióro towarzyszy nam bowiem wszędzie - w domu, pracy, podczas spotkania czy konferencji. Przedmiot do pisania powinien być zawsze pod ręką, a jeśli jest designerski, to często staje się nieodłącznym, codziennym gadżetem.

Jak wybrać markowe pióro dla siebie?

Chcesz wybrać markowe pióro? Zastanawiasz się, które będzie dla Ciebie najlepsze oraz jaką sumę musisz na nie przeznaczyć? Okazuje się, że dobre produkty piśmiennicze wcale nie muszą kosztować kilku tysięcy złotych. Wystarczy już kilkadziesiąt złotych, aby zapewnić sobie namiastkę ekskluzywności i pełen komfort pisania na co dzień. W naszej ofercie znajdziesz pióra marki Parker - wieczne, kulkowe a także hybrydy - łączące w sobie prestiż pióra wiecznego, prostotę oraz lekkość pisania kulkowego. Proponujemy również pióra Pelikan Griffix, które pomagają w nauce pisania na każdym etapie. Są to zestawy czterech instrumentów piśmienniczych, dzięki którym można wyćwiczyć prawidłowy chwyt, by wyszlifować umiejętność kształtnego pisania. Proponujemy również pióra kulkowe Faber Castell, pokryte naturalną skórą - niezwykle przyjemne w dotyku, odpowiednio wyważone, nadające wspaniały rytm pisaniu. Wygodny uchwyt stanowi podstawę przyjemności pisania.

Ekskluzywne pióra dla Ciebie

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ekskluzywnych piór dostępnych w naszej ofercie? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać przedmiot piśmienniczy idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przedstawimy dokładną ofertę najlepszych producentów artykułów piśmienniczych i podpowiemy, który produkt będzie najlepiej odpowiadał Twojemu codziennemu stylowi. W naszej ofercie znajdziesz również zestawy prezentowe, które zachwycą każdego obdarowanego! Jesteś zaproszony na spotkanie do kontrahenta? A może chcesz sprawić przyjemność swojej rodzinie? Wybierz prezent składający się z kompletnego zestawu piśmienniczego - markowego i eleganckiego. Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy prezent, który zachwyci każdego.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
36PLN 3300PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35