Długopisy Waterman

Każdy ma nieco inny gust, również jeśli chodzi o dobór odpowiednich przyborów do pisania. Długopisy Waterman docenią wszyscy, którzy lubią produkty ekskluzywne, dobrze wyważone i właściwie zróżnicowane. Wysoka jakość materiałów wykorzystywana do ich produkcji powinna przekonać wszystkich poszukujących artykułu na lata. Narzędzia tej firmy sprawdzą się w wielu przypadkach: mogą je wybrać wszyscy ci, którzy dużo piszą w pracy, a także studenci robiący wiele notatek. Ważne, by każdy z długopisów odpowiednio spełnił swoje zadanie, dopasowując się do potrzeb użytkownika.

Klasyka, w sam raz dla koneserów

Są tacy, którzy lubią ciekawe rozwiązania. Dla nich to, czym piszą, ma ogromne znaczenie. Często kolekcjonują rozmaite narzędzia piśmiennicze, by każdego z nich używać z innej okazji. Długopis marki Waterman może być jednocześnie częścią okazałego zbioru różnych przyborów do pisania, jak również wyjątkowym narzędziem, z którym właściciel po prostu się nie rozstaje. Waterman zapewnia każdemu użytkownikowi dokładnie to, czego ten potrzebuje. Długopis tej firmy to długie godziny pisania i setki zapełnionych kartek, które wcale nie przyprawią o ból nadgarstka. To także atrakcyjny wizualnie przedmiot, jakiego nie sposób zamienić na żaden inny.

Ekskluzywne produkty na miarę potrzeb tych najbardziej wymagających

Produkty marki Waterman zawsze kojarzą się z najwyższą klasą. Jeśli chodzi o długopisy Waterman, cena odzwierciedla najwyższą jakość wykonania oraz trwałość materiałów użytych do produkcji. Całość zwykle dopełniają ekskluzywne wykończenia platerowane złotem - modele oznaczone skrótem GT, chromem CT lub srebrem ST. Wszystkie modele długopisów Waterman zostały wyposażone w obrotowy mechanizm wysuwania wkładu.

Wysoka jakość i najlepsze wykonanie

Wszystkim, którym zależy na najlepszej jakości produktu, poleca się artykuły piśmiennicze Waterman. Ze względu na to, że wszystkie modele są starannie wypracowywane już od samego początku, można mieć pewność, że wybiera się to, co rzeczywiście najlepsze. Każdy długopis marki Waterman jest zapakowany w wyjątkowo eleganckie pudełko, idealne opakowanie to niepodważalny walor prezentowy. Dobrze dopasowane elementy przyborów firmy Waterman układają się w małe arcydzieła sztuki, po które chętnie sięgają wyjątkowe osoby.

Duża różnorodność i oryginalność

W sklepie piszesz.pl odnajdziesz pełną kolekcję długopisów marki Waterman. Od najpopularniejszej linii Hemisphere po wyjątkowo ekskluzywną linię Exception o nietypowym kwadratowym przekroju. Największy wybór kolorystyczny znajdziemy w linii Hemisphere, stal, czarny błyszczący lakier, czerwony, biały czy wersje matowe. Jeżeli szukasz wyższego modelu, warto zerknąć na linię Perspective, Expert lub Carene, różnią się designem, kolorem i wykończeniem ale mają jedną wspólną cechę - najwyższą jakość. Sympatykom stylu Art Deco polecamy linię Charleston, długopis wykonany z wysokogatunkowej żywicy ozdobiony unikatowym szerokim pierścieniem. Wszystkie długopisy są sygnowane logiem Watermana, wytłoczonym na pierścieniu, który pięknie zdobi każdy model. Warto pamiętać o możliwości podpisania długopisu Waterman indywidualnym grawerem, większość modeli nadaje się do grawerowania laserowego. W ofercie sklepu znajdują się również wkłady do długopisów Waterman, a także praktyczne skórzane etui, w które warto się zaopatrzyć w dniu zakupu długopisu. Pamiętajmy, że wszystkie modele długopisów zapewnią nam przyjemność z pisania i prestiż a rozbudowana kolekcja sprawia, że każdy klient znajdzie egzemplarz na miarę swoich potrzeb.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
115PLN 945PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35