Pióra wieczne Parker

Od dawna pióra wieczne Parker cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Są doskonale znane nawet tym osobom, które na co dzień korzystają z zupełnie innych artykułów piśmienniczych. Ich duża popularność sprawia, że za ich sprawą można łatwo zapewnić sobie prestiż i wysoką klasę. Są też bardzo dobrym pomysłem na prezent, zwłaszcza, że występują w bardzo szerokiej gamie modeli i kolorów. Każdy może dobrać idealny dla siebie lub przyszłego użytkownika produkt, biorąc pod uwagę jego cechy oraz walory użytkowe a także korzystną cenę. W naszej ofercie jest ona szczególnie atrakcyjna, nawet jeśli chodzi o produkty z najwyższej półki.

Pióra wieczne Parker w korzystnych cenach

W naszej ofercie znajdują się wszystkie wieczne pióra Parker, jest to liczna kolekcja, która zaspokoi gusta najwybredniejszych klientów. Zwykle artykuły te kojarzone są z bardzo wysoką jakością i prestiżem, z którymi idzie w parze wysoka cena. Pióro wieczne Parker nie musi jednak wiele kosztować, co udowadnia nasza oferta. Kto chce wybrać produkt w przystępniejszej cenie, dla siebie czy na prezent, może postawić na produkty z tańszych linii. Pióra Parker są idealne do codziennego użytku, z których korzystać wygodnie i długo mogą wszyscy. Dla osób o wysublimowanym guście oddajemy zaś wyjątkową kolekcję piór z najwyższej półki. Ich cena jest odpowiednio wyższa, za czym stoi specjalne wykonanie oraz unikalna budowa. Takie pióra wieczne są nie tylko bardzo odporne na eksploatację i posiadają dwuletnią gwarancję, ale też wykonane są ze specjalnych, szlachetnych materiałów - mają stalówki wykonane ze złota z wytłoczoną próbą. Są to najbardziej prestiżowe oraz eleganckie artykuły piśmiennicze, jakie można znaleźć na rynku.

pióro wieczne Parker
Pióro Parker

Znakomity wygląd piór wiecznych marki Parker

Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą piór wiecznych Parker, by przekonać się, jak szeroki wybór umożliwił nam producent. W każdym przypadku modele prezentują się bardzo elegancko, a prestiżu dodaje im logo producenta umieszczone na pierścieniu. Wybierać można wśród pełnej palety kolorów, dobierając je do swych preferencji, ale też na przykład wystroju biura. Panowie zwykle stawiają na pióra wieczne Parker w stonowanych kolorach - pięknie wygląda połączenie czerni ze złotem. Paniom zaś polecamy pióra w gustownych, pastelowych kolorach, na przykład bladym fiolecie, które są niezwykle kobiece. Takie produkty są też znakomite na prezent.

Wysoka jakość

Wieczne pióra Parker to również doskonała ergonomia i wygoda użytkowania. Mocna stalówka, smukły kształt a także materiały wierzchnie, które sprawiają, że akcesorium nie ślizga się w dłoni, gwarantują wygodę pisania oraz pozwalają na piękne kaligrafowanie. Dodatkowo dzięki tłoczkowi łatwo napełnia się pióra atramentem z butelki lub korzysta z nabojów, przez co nie trzeba wkładać wiele wysiłku w przygotowanie ich do użytkowania. Produkty wykonane są z materiałów poddawanych specjalnej obróbce, na przykład polerowanej stali czy mosiądzu, co zapewnia im piękny wygląd, utrzymujący się długi czas.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
74PLN 3098PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35