Pióra wieczne Parker

Od dawna pióra wieczne Parker cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Są doskonale znane nawet tym osobom, które na co dzień korzystają z zupełnie innych artykułów piśmienniczych. Ich duża popularność sprawia, że za ich sprawą można łatwo zapewnić sobie prestiż i wysoką klasę. Są też bardzo dobrym pomysłem na prezent, zwłaszcza, że występują w bardzo szerokiej gamie modeli i kolorów. Każdy może dobrać idealny dla siebie lub przyszłego użytkownika produkt, biorąc pod uwagę jego cechy oraz walory użytkowe a także korzystną cenę. W naszej ofercie jest ona szczególnie atrakcyjna, nawet jeśli chodzi o produkty z najwyższej półki.

 
 

Pióra wieczne Parker w korzystnych cenach

W naszej ofercie znajdują się wszystkie pióra wieczne tej marki, jest to liczna kolekcja, która zaspokoi gusta najwybredniejszych klientów. Zwykle artykuły te kojarzone są z bardzo wysoką jakością i prestiżem, z którymi idzie w parze wysoka cena. Pióro wieczne Parker nie musi jednak wiele kosztować, co udowadnia nasza oferta. Kto chce wybrać produkt w przystępniejszej cenie, dla siebie czy na prezent, może postawić na produkty z tańszych linii. Są to pióra idealne do codziennego użytku, z których korzystać wygodnie i długo mogą wszyscy. Dla osób o wysublimowanym guście oddajemy zaś wyjątkową kolekcję piór z najwyższej półki. Ich cena jest odpowiednio wyższa, za czym stoi specjalne wykonanie oraz unikalna budowa. Takie produkty są nie tylko bardzo odporne na eksploatację i posiadają dwuletnią gwarancję, ale też wykonane są ze specjalnych, szlachetnych materiałów - mają stalówki wykonane ze złota z wytłoczoną próbą. Są to najbardziej prestiżowe oraz eleganckie artykuły piśmiennicze, jakie można znaleźć na rynku.

pióro wieczne Parker
Pióro Parker

Znakomity wygląd piór wiecznych marki Parker

Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą piór wiecznych Parker, by przekonać się, jak szeroki wybór umożliwił nam producent. W każdym przypadku modele prezentują się bardzo elegancko, a prestiżu dodaje im logo producenta umieszczone na pierścieniu. Wybierać można wśród pełnej palety kolorów, dobierając je do swych preferencji, ale też na przykład wystroju biura. Panowie zwykle stawiają na pióra w stonowanych kolorach - pięknie wygląda połączenie czerni ze złotem. Paniom zaś polecamy pióra w gustownych, pastelowych kolorach, na przykład bladym fiolecie, które są niezwykle kobiece. Takie produkty są też znakomite na prezent.

Wysoka jakość

Pióra wieczne Parker to również doskonała ergonomia i wygoda użytkowania. Mocna stalówka, smukły kształt a także materiały wierzchnie, które sprawiają, że akcesorium nie ślizga się w dłoni, gwarantują wygodę pisania oraz pozwalają na piękne kaligrafowanie. Dodatkowo dzięki tłoczkowi łatwo napełnia się pióra atramentem z butelki lub korzysta z nabojów, przez co nie trzeba wkładać wiele wysiłku w przygotowanie ich do użytkowania. Produkty wykonane są z materiałów poddawanych specjalnej obróbce, na przykład polerowanej stali czy mosiądzu, co zapewnia im piękny wygląd, utrzymujący się długi czas.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
64PLN 1830PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
NowośćBestseller
VT1610655

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?