Pióra dla mężczyzny

Jeśli już zdecydowałeś, że chcesz podarować mężczyźnie pióro jako prezent, osiągnąłeś już połowę sukcesu. To doskonały wybór! Pióro to coś więcej niż tylko instrument do pisania lub akcesorium. Jest to bardzo symboliczny gadżet, który mówi o osobie będącej jego właścicielem. Pióro wieczne to nie tylko instrument służący do pisania, ale także charakterystyczny styl pisania oraz podpis danej osoby. Wiele osób woli pisać piórem wiecznym, ponieważ pozwala ono na szeroki wybór kolorów atramentu i płynne pisanie. To bardzo często również oznaka dobrego stylu, prestiżu oraz elegancji. Zawsze doskonale prezentuje się w skórzanej aktówce czy w wewnętrznej kieszeni gustownego, modnego garnituru. Z pewnością przyda się w każdej oficjalnej, biznesowej sytuacji.

Pióro dla mężczyzny i biznesmena

W dobie szybko rozwijającej się technologii komputerowej ludzie niemal zaprzestali używania papieru do pisania. Ale eleganckie pióra nadal są obecne w biznesie. Stylowe, wysokiej jakości i piękne pióra dla mężczyzn są bardzo ważną częścią każdej szanowanej organizacji. Eleganckie pióro na biurku kierownika firmy to rzeczywiście symbol statusu. Służy do podpisywania ważnych umów oraz dokumentów znaczących dla organizacji i biznesu. Dlatego markowe pióra nadal zajmują ważne miejsce w środowisku biznesowym.

Komfort używania pióra

Jeśli obracasz się w świecie biznesu, powinieneś wybierać do pracy markowe produkty, które odpowiadałyby zajmowanej pozycji biznesowej. Jednym ze sposobów zaakcentowania swojego statusu społecznego i ekonomicznego jest zakup wysokiej jakości artykułów piśmienniczych, takich jak pióra wieczne. Oferujemy szeroki wybór piór, modele odpowiednie dla ważnych klientów korporacyjnych oraz kadry kierowniczej. Pióro wieczne to doskonały wybór dla mężczyzny. Wymienić można ku temu co najmniej kilka powodów. Piórami pisze się łatwiej, ponieważ nie wymagają dodatkowego nacisku podczas pisania. Pióra możesz też kolekcjonować. Pióro wieczne wyraża osobowość. Jeśli dodatkowo jest ozdobione grawerem, stanowi naprawdę indywidualny i piękny gadżet. Jest oznaką Twojej klasy i profesjonalizmu. To doskonały wybór dla biznesmena, dyrektora lub kogoś, kto zajmuje wysoką pozycję w firmie.

Pióra najwyższej jakości

W naszej ofercie można znaleźć produkty piśmiennicze znanych, cenionych marek, takich jak: Waterman, Faber-Castell, Lamy oraz Parker. Warto zaprezentować kilka charakterystycznych modeli dla poszczególnych firm, aby wskazać na ich poszczególne cechy.

  • Długopis Waterman Expert Deluxe - ma kształt cygara, co przede wszystkim przykuwa wzrok. Góra korpusu wykonana z cyzelowanego mosiądzu ma ukośnie ściętą koronę. Wykończenie chromowane. Całość utrzymana w eleganckim, granatowym kolorze.
  • Pióro wieczne Faber-Castell E-Motion - modne, matowe wykończenie w głębokim kolorze czerni. Stalówka wykonana techniką PVD, aby zapewnić najwyższy komfort podczas pisania. Chromowane wykończenie.
  • Pióro wieczne Lamy Dialog 3 - obrotowy mechanizm wysuwania stalówki (dwukolorowa, wykonana z 14-karatowego złota). Model zdobył szerokie uznanie, co potwierdzają liczne nagrody.
  • Pióro wieczne Parker Duofold Prestige - odkręcana skuwka, mosiężna korona, klip i potrójny pierścień platerowane są złotem. Dwukolorowa stalówka wykonana z litego 18-karatowego złota, a jej część jest platerowana rodem, aby zwiększyć komfort pisania oraz precyzję linii.

Wybierając jeden model pióra wiecznego dla mężczyzn spośród wielu dostępnych modeli, można być pewnym ich solidnego, precyzyjnego wykonania. Z pewnością każdy obdarowany tak ekskluzywnym gadżetem będzie w pełni usatysfakcjonowany.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
35PLN 3098PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F)Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F) Promocja
1931509
Grawer na piórze wiecznym Parker Urban Muted Black GTGrafiki do graweru Bestseller
GRAW2