Pióra dla nauczyciela, wychowawcy

Pióra z grawerem są wspaniałym połączeniem kreatywności producenta i indywidualnych potrzeb użytkownika. Grawerowanie nazwisk lub sentencji jest również częścią niestandardowego procesu personalizacji. Pióro z grawerem to doskonały pomysł na prezent dla nauczyciela. Tym bardziej że zapakowane jest w bardzo gustowne, markowe pudełko. Niektóre modele dostępne są w specjalnych zestawach prezentowych - pióro + etui lub pióro + akcesoria (etui, atrament, naboje) W naszej ofercie znajdują się eleganckie pióra znanych, renomowanych firm, jak: Parker, Waterman, Pelikan, Sheaffer, Faber-Castell, Lamy. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać spośród różnych wersji kolorystycznych, np. czarny mat, ciemny brąz, stalowy, granatowy, czerwony czy fioletowy. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, różnych w poszczególnych częściach pióra, np. stalówka ze stali szlachetnej, korpus z włókna węglowego, wykończenia chromowane.

Pióro wieczne w prezencie dla nauczyciela

Zbliża się koniec roku szkolnego i trudno Ci uwierzyć, że Twoje dziecko za kilka miesięcy zakończy naukę w szkole? Jednak zanim uporasz się z tymi emocjami, pojawia się dylemat, jaki prezent kupić nauczycielowi Twojego dziecka w ramach podziękowania za opiekę! Tym bardziej że pod koniec roku szkolnego każdy uczeń pojawia się w szkole, trzymając pięknie zapakowany prezent. Nauczyciele nagle stają się ekspertami w żonglowaniu, ponieważ ich ramiona są spiętrzone kwiatami i prezentami.

Eleganckie pióro z grawerem dla wychowawcy

Wręczenie podarku w postaci pióra wiecznego to piękny i stosowny gest podziękowania. Zawsze warto kupić coś praktycznego, na przykład pióro dla nauczyciela. Pióra wieczne zawsze się przydadzą i są sprawdzonym pomysłem na elegancki prezent. Ponadto na piórze możesz wygrawerować piękną sentencję, co sprawi, że podarunek będzie spersonalizowany i wyjątkowy. W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę piór wiecznych dla nauczyciela. Pióro dla wychowawcy to gustowny i sprawdzony wybór.

Zalety piór wiecznych

Pióra wieczne są w ostatnim czasie bardzo popularne. Wymienić można ku temu co najmniej kilka powodów. Przede wszystkim piórami wiecznymi pisze się lżej niż długopisami i wyraźniej podkreślają klasę i profesjonalizm właściciela. Poza tym pióra wieczne można kolekcjonować. Dziś spotkasz wiele osób, które mają bogatą kolekcję piór wiecznych. Zbieranie piór wiecznych to hobby wielu osób. Po trzecie, pióro wieczne wyraża osobowość. Jeśli dodatkowo jest ozdobione grawerem, stanowi naprawdę indywidualny i piękny gadżet. Po czwarte, lekarze twierdzą, że mięśnie zaangażowane w trzymanie pióra wiecznego uwalniają napięcie na sercu. Ponadto, ludzie z niektórymi chorobami, takimi jak zapalenie stawów, mają trudności w pisaniu długopisem, ale pióra wieczne pomagają im złagodzić ból.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
35PLN 549PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F)Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F) Promocja
1931509