Markowe pióra kulkowe

Pióro to nieprzemijająca elegancja oraz wyraz wysokiej klasy. Obecnie ten przedmiot piśmienniczy stał się niezbędnym atrybutem osób, które cenią sobie luksus i wygodę, z tego też względu pióra cieszą się stałym zainteresowaniem. Dla tych, którzy chcą połączyć elegancki wygląd z nowoczesnością oraz łatwością pisania, oferujemy ekskluzywne pióra kulkowe. Te niebanalne artykuły piśmiennicze są namiastką luksusu i elegancji.

Komfort i elegancja w jednym markowym produkcie - pióro kulkowe

Markowe pióra kulkowe dostępne w naszej ofercie łączą w sobie niezwykły styl i elegancję, zapewniając przy tym wysoki komfort pisania. Produkt piśmienniczy tego typu jest artykułem, który można ulokować pomiędzy piórem wiecznym a długopisem. Oznacza to, że łatwość użytkowania jest porównywalna do prostego długopisu zaś elegancki wygląd przypomina ekskluzywne pióra wieczne. W związku z tym, iż pióro kulkowe posiada nasadkę po zamknięciu wygląda identycznie jak pióro wieczne z tej samej linii.

Warto wiedzieć że, pióra kulkowe wymagają mniejszego nacisku niż długopisy, pisze się nimi równie lekko co piórami wiecznymi. Wkład do pióra kulkowego jest odpowiedzialny za podawanie tuszu i działa podobnie jak wkład do długopisu, różnica tkwi w konsystencji tuszu, np. wkład do pióra kulkowego Parker powinien wystarczyć na linię o długości 1000 m zaś wkład do długopisu na 3500 m. Lżejsza konsystencja sprawia, że pióro kulkowe prowadzi się wyjątkowo płynnie i lekko. Jeżeli z jakichś powodów uważasz, że pióro wieczne nie poradzi sobie w danych warunkach rozważ użycie pióra kulkowego - jest równie eleganckie co wieczne. Pióra kulkowe są odpowiednie dla każdego, komu zależy na wysokiej klasy produkcie o wyjątkowych właściwościach piszących.

Bogata oferta ekskluzywnych piór kulkowych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór markowych piór kulkowych. Śmiało możemy zaproponować model Parker IM, który wyróżnia się prostym klasycznym kształtem oraz jest dostępny w bogatej gamie kolorystycznej często uzupełnianej o edycje specjalne np. model Midnight Astral ozdobiony wygrawerowaną mapą gwiazdozbioru. Solidnie wykonany korpus sprawia, że pisanie nim jest niezwykle przyjemne i bezproblemowe a unikalne zdobienia przyciąga wzrok.

Kolejnym produktem wartym Państwa uwagi jest pióro kulkowe Parker Urban Premium. Odznacza się wyprofilowanym, nowoczesnym kształtem, który idealnie wkomponuje się w dłoń podczas robienia notatek czy podpisywania ważnych dokumentów. Pieczołowicie wykonane wykończenia nadają szyku i elegancji produktowi, który jest niezwykle popularny wśród naszych klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ekskluzywne modele piór kulkowych z linii Sonnet, Premier czy Duofold. Dla najmłodszych przygotowaliśmy propozycję Pelikan Griffix - pióro kulkowe, które pomoże uczniom wyćwiczyć ładne, eleganckie pismo. Odpowiednio wyważone pióro pozwoli właściwie wyprofilować dłoń i starannie przejść do ćwiczeń kaligraficznych. Jest doskonałe dla najmłodszych, którzy przywiązują dużą wagę do starannie wykonanych zadań.

Markowe pióra kulkowe

Nie wiedzą Państwo, na jaki produkt z naszej oferty się zdecydować? Zachęcamy do kontaktu z nami, pomożemy wybrać produkt odpowiadający Państwa potrzebom. Dopasujemy rozmiar, który zapewni komfort pisania i uchroni od bólu dłoni podczas długotrwałej pracy. Dobierzemy również pióro odzwierciedlające wyglądem oraz stylem Państwa charakter. Ważne jest również, aby jego wielkość idealnie pasowała do kieszeni marynarki czy ulubionej torebki. Wszystkie te cechy są istotne, by mogli mieć Państwo swoje ekskluzywne pióro kulkowe zawsze pod ręką.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
36PLN 509PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35