OŁÓWKI AUTOMATYCZNE

Produkty piśmiennicze, takie jak ołówki, wykorzystywane są nie tylko przez amatorów, ale przede wszystkim przez profesjonalistów: artystów, architektów, malarzy, projektantów. Precyzyjny ołówek automatyczny to dla nich niezbędny gadżet, dlatego w naszej ofercie znajdziesz ich duży wybór - solidnych, trwałych, zapewniających precyzję kreślenia. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i wybierz idealny produkt dla siebie. U nas znajdziesz producentów światowej klasy Parker oraz Waterman. Proponujemy automatyczne ołówki metalowe, które są wytrzymałe i trwałe, w różnych wariantach kolorystycznych. Znajdziesz u nas produkty w całości utrzymane w srebrnej lub pozłacanej kolorystyce oraz takie, które łączą w sobie te dwie barwy stali. Dodatkowo oferujemy ołówki w odcieniach czerni oraz bieli w połączeniu z metalowymi elementami - w zależności od upodobań w kolorystyce srebra lub złota.

Automatyczny ołówek metalowy - zalety

Zastanawiasz się, czy automatyczny ołówek metalowy jest właśnie dla Ciebie? Poznaj zalety tego typu produktów i wybierz akcesoria piśmiennicze, które będą spełniały Twoje oczekiwania. Przede wszystkim są doskonale wyprofilowane i wyważone. Dobrze leżą w dłoni, dzięki czemu nadają się do wielogodzinnej pracy kreślarskiej czy artystycznej. Dodatkowo solidność wykonania gwarantuje trwałość produktu, a rozpoznawalne marki, których produkty znajdują się w ofercie naszego sklepu dają gwarancję na długą żywotność mechanizmu użytego w ołówkach tego typu.

Dlaczego warto wybrać ołówek automatyczny? Przede wszystkim tego typu produkty działają na podstawie wymiennych wkładów grafitowych. Możemy je zakupić w różnych twardościach, dodatkowo jest to koszt niewielkiego rzędu. Jeden produkt daje nam wiele możliwości. Dodatkowym atutem jest to, że nie wymagają ostrzenia w przeciwieństwie do standardowych ołówków, które często się łamią. Są eleganckie i można dokupić je do pióra wiecznego, kulkowego lub długopisu z tej samej linii, np. Waterman Hemisphere i Parker Sonnet.

Ołówek doskonałym pomysłem na prezent

Ołówek automatyczny zapewnia nam wygodę, łatwą obsługę oraz trwałość przez wiele lat. Pisanie za pomocą tego typu artykułu piśmienniczego jest niezwykle wygodne, przede wszystkim z tego względu, że mamy stałą średnicę grafitu a po zakończeniu pisania możemy zabezpieczyć grafit chowając go do korpusu. Krawędź wkładu zmienia się, ściera w zależności od tego pod jakim kątem piszemy. Grafitem o stałej średnicy możemy wykonać linie o zmiennej grubości. Oferowane przez nas produkty są bardzo funkcjonalne, a jednocześnie eleganckie, dlatego doskonale nadają się na prezent. W branży architektonicznej czy projektowej są szczególnie cenione, dlatego warto je wybrać jako upominek na spotkanie biznesowe.

Do ołówków automatycznych można dokupić grafit o różnej twardości i grubości. Proponujemy m.in. modele marek Waterman i Parker, które są kompatybilne z grafitami o grubości 0,5 mm. Twardość grafitu to H, HB, B, 2B. Jeden ołówek automatyczny daje Państwu możliwość kreślenia linii grafitami o różnej twardości. W naszej ofercie znajdziesz produkty już od kilkudziesięciu złotych, dlatego z pewnością odpowiednio dopasujesz je do swoich potrzeb. Nie wiesz, który ołówek automatyczny wybrać? Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci w zakupach, spełniając Twoje potrzeby.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
54PLN 89PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F)Pióro wieczne Parker Sonnet Core Stalowy CT (F) Promocja
1931509