Pióra wieczne Waterman Hemisphere

Pióra wieczne są artykułami specjalnymi, ponieważ nie tylko służą do pisania, ale również należą do kategorii przedmiotów kolekcjonerskich. Pióra wieczne Waterman Hemisphere to pióra idealne do codziennych notatek oraz na elegancki prezent, otrzymasz je w bardzo przystępnych cenach. Pióro wieczne jest często uważane za doskonały sposób na wyrażenie swojej osobowości i w rezultacie za przedmiot bardzo osobisty. Jakość pióra wiecznego zależy nie tylko od stalówki, która gwarantuje gładkie pisanie na papierze, ale również zależy od części przedniej pióra, jego rozmiaru i oczywiście, jakości materiałów używanych w produkcji. Pióro wieczne Waterman Hemisphere wykonane jest z materiałów najwyższej jakości, które potwierdzają jego jakość.

Pióro wieczne jako wyraz osobowości

Eleganckie pióro wieczne Waterman Hemisphere to nie tylko instrument do pisania, ale charakterystyczny styl oraz podpis. Wiele osób woli pisać piórem, ponieważ pozwala ono na szeroki wybór koloru atramentu i płynne pisanie. Pióra wieczne Waterman Hemisphere wymagają niewielkiego nacisku co gwarantuje długie pisanie bez zmęczenia dłoni. Styl i wygląd piór wiecznych Hemisphere jest bardzo atrakcyjny. Szeroki wybór lakierów oraz złote i chromowane wykończenia sprawiają, że każdy odnajdzie swój ulubiony egzemplarz. Warto rozważyć ozdobienie pióra grawerem, model Hemisphere jest idealny do grawerowania na korpusie oraz na koronie. Warto wiedzieć, że korpusy o powierzchni stalowej umożliwiają grawer w kolorze grafitowym zaś lakierowane w zbliżonym do złotego.

Najwyższa jakość materiałów i wykonania

Stalówki piór wiecznych Waterman Hemisphere wykonane są ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Modele oznaczone literami CT są wyposażone w stalówki w kolorze stali zaś GT platerowane złotem. Oznaczenia CT i GT odpowiadają również za kolor wykończeń klipsa, pierścienia i korony. Warto wiedzieć, że w większości modeli odnajdziemy mosiężną bazę to ona sprawia, że kolor graweru na modelach lakierowanych jest zbliżony do złotego. Dzięki tego typu konstrukcji pióra są doskonale wyważone co wpływa na komfort użytkowania. Jeżeli szukasz eleganckiego prezentu rozważ modele lakierowane na połysk, lubisz nowoczesny design zerknij na modele z matowym lakierem a może cenisz odporne na zarysowania powłoki? stalowy korpus będzie idealny. Pióro wieczne Waterman Hemisphere z pewnością będzie Ci służyć przez bardzo długi czas.

Pielęgnacja pióra

Warto pamiętać o domowym serwisie pióra wiecznego Waterman Hemisphere, aby uniknąć zatykania stalówki zasuszonym tuszem. Najlepszym sposobem jest po prostu przytrzymanie stalówki pod wodą albo pozostawienie jej zamoczonej na noc w filiżance wody. Jeśli zazwyczaj używasz czarnego atramentu w piórze, jest to tym ważniejsze – czarny atrament szybciej wysycha.

Większość piór wiecznych Waterman Hemisphere posiada stalówki w rozmiarze F - cienka linia, sprawdzają się w codziennych notatkach. Wszystkie stalówki są wykonane se stali szlachetnej w modelach z dopiskiem GT są pozłacane z CT są w kolorze stali. Pióra są produkowane we Francji z wyjątkową dbałością o szczegóły, są wygodne w użytkowaniu można je napełniać za pomocą tłoczka (konwertera) Waterman lub naboi z atramentem (krótkich lub długich). Z naszego wieloletniego doświadczenia pióra wieczne Hemisphere są idealną propozycją na prezent. Do zakupu zapraszamy również osoby poszukujące najmodniejszych wykończeń, ponieważ producent często wprowadza do linii wersje limitowane, które są odpowiedzią na aktualne trendy modowe. Jeżeli jesteś wielkim fanem u nas możesz znaleźć także inne linie piór producenta Waterman.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
224PLN 409PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35