Najnowsze wpisy

Dodano:2024-03-25

L’Essence du Bleu. Kwintesencja Waterman.

Dodano:2022-02-19

Powrót rozpoznawalnego wzoru marki Waterman w fale. W połączeniu z nowym, głęboko niebieskim lakierem sprawia, że kolekcja ta jest ucieleśnieniem kunsztu marki Waterman.

Jak pisać piórem?

Dodano:2020-08-07

Pisanie piórem to przydatna umiejętność, dzięki której podpisana umowa, napisane zaproszenia, życzenia czy listy nienagannie się prezentują i spotykają z uznaniem oraz słowami pochwały dla właściciela pisma.

Jak ładnie pisać?

Dodano:2020-08-07

W dobie Internetu, komputerów i smartfonów ludzie, zwłaszcza ci, których praca nie wymaga odręcznego pisania, rezygnują z długopisów i piór na rzecz dotykowych ekranów i klawiatur.

Pióro czy długopis?

Dodano:2020-05-15
Kategorie:Porady

Decydując się na zafundowanie sobie nowego akcesorium do pisania, stajesz przed wyborem – długopis czy pióro.

Co wygrawerować na piórze?

Dodano:2020-05-15
Kategorie:Inspiracje

Planujesz podarować komuś wyjątkowy prezent? A może chcesz zafundować sobie coś specjalnego z okazji awansu w pracy czy innej ważnej okazji?

Jakie pióro wieczne wybrać?

Dodano:2020-05-15
Kategorie:Porady

Chcesz zafundować sobie nowe pióro wieczne? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z ponadczasowymi i eleganckimi artykułami do pisania? W takim razie nasz artykuł z pewnością okaże się pomocny!

Pióro Waterman czy Parker?

Dodano:2020-05-15
Kategorie:Inspiracje

Zastanawiasz się nad zakupem nowego pióra i zależy Ci na tym, aby nowo nabyty artykuł piśmienniczy posłużył Ci przez lata, jednocześnie zapewniając wysoki komfort codziennego użytkowania?

Jak rozpisać pióro?

Dodano:2020-05-14
Kategorie:Porady

Pióro wieczne od dekad cieszy się niezmienną popularnością. Elegancki i ponadczasowy artykuł piśmienniczy sprawdza się równie rewelacyjnie podczas podpisywania ważnych, dokumentów, jak i tworzenia codziennych notatek.