Długopisy Waterman Embleme

Francja od zawsze kojarzona była z pięknem, niezwykłym stylem - zarówno architektury, sztuki, jak i mody - wyrafinowaniem oraz wysoką elegancją. Marka Waterman głęboko zainspirowana właśnie tymi cechami postanowiła przenieść je na swoje ekskluzywne produkty. Paryska doskonałość, precyzja oraz oryginalne wzornictwo - to właśnie wyróżnia długopisy Waterman Embleme. Producent stara się, aby każdy ich użytkownik podczas czynności pisania odczuwał niezwykły komfort, ale przede wszystkim dumę. Wychodził ponad przeciętność, czując pewność siebie, będąc świadom wyrafinowanego stylu, z którym w pełni się identyfikuje.

Długopisy Waterman Embleme

Embleme to pierwsza, nowa linia produktów od momentu wejścia na rynek kolekcji Elegance, czyli od 2009 roku. Powstała z myślą przede wszystkim o młodych osobach z tzw. pokolenia Z oraz millenialsach. Dlaczego? Otóż wielu z nich rozpoczynając karierę zawodową, poszukuje prestiżowych rozwiązań, ale z nieco niższej półki cenowej. To osoby chcące wyróżniać się na tle innych pod względem wysoce estetycznych, wyrafinowanych dodatków, które, choć niewielkie i przez to niepozorne, potrafią znacząco poprawić biznesowy wizerunek. Świadczą o dobrym, wyszukanym guście oraz profesjonalnym podejściu do wykonywanej czynności. To, co posiadają, jest poniekąd odzwierciedleniem ich dotychczasowego sukcesu. Z tego względu Waterman oddał do użytku piękne, stylowe długopisy Embleme.

Poznaj ekskluzywną linię Embleme

Nowa linia długopisów Waterman jako jedyna zapewnia dla całego zakresu produktów metalową nasadkę nadającą się do grawerowania, dzięki czemu można uzyskać bardzo indywidualny charakter. Do wyboru klientów producent przekazał sześć modeli - cztery stworzone ze szlachetnej żywicy, dwa zaś z żywicy lakierowanej. Do atutów z pewnością należy obrotowy mechanizm wysuwania wkładów. Gołym okiem widoczna jest silna inspiracja francuskim stylem. Subtelne, eleganckie wykończenie, smukła budowa, kolory wprost przemawiające za tamtejszym klimatem. Każdy, młody człowiek sukcesu może dzięki temu wybrać swój ulubiony:

  • czarny - wszechobecny w paryskiej modzie;
  • niebieski - jako kolor silnie inspirujący francuskich artystów;
  • czerwony - taką barwą tętni nocne, paryskie życie;
  • biały - eleganckie zastawy i nakrycia stołów;
  • błękit - płynąca przez Paryż magiczna Sekwana;
  • złoty - liczne zdobienia budynków;
  • stalowy - słynna wieża Eiffla.

Bądź dumnym posiadaczem długopisu Waterman Embleme

Posługiwanie się produktami Embleme to czysta przyjemność. Wieloletnie doświadczenie oraz mistrzowski poziom rzemiosła, jakim może poszczycić się marka Waterman, sprawiły, że na jej produkty decyduje się wielu klientów, głównie ze środowiska biznesowego. Eleganckie i bardzo stylowe będą doskonale prezentować się na biurku w Twoim gabinecie. Dzięki różnym wersjom kolorystycznym śmiało możesz dobrać je do swojej teczki, aktówki czy torebki. W każdym momencie, gdy będziesz składał swój podpis przy pomocy długopisu Waterman Embleme, zwrócisz uwagę, czując dumę i ogromną satysfakcję. Jeśli natomiast chcesz podarować swojemu partnerowi biznesowemu wyjątkowy prezent, zdecyduj się na zakup produktu z tej linii. Zapakowane w bardzo gustowne, oryginalne pudełko, na pewno spotka się z uznaniem z jego strony. Ze względu na ponadczasowość długopisów, możesz wręczyć je także bliskiej osobie na ważną okazję.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Długopis Parker Sonnet Premium METAL & RED CTDługopis Parker Sonnet Premium METAL & RED CT NowośćPromocja
2119783

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?