Pióra wieczne Waterman Embleme

Marka Waterman od zawsze czerpała inspirację wprost z Paryża. Niezwykła architektura, bogactwo światowej klasy muzeów oraz znakomici pisarze, artyści - między innymi te elementy silnie kształtowały kierunek działań marki. Jej misją stało się tworzenie wysoce estetycznego pisma oraz doskonałych artykułów piśmienniczych. Producent dokładał wszelkich starań, aby na stałe wyróżniały się takimi cechami, jak: przydatność na co dzień, wyróżniające piękno, duma i pewność siebie z użytkowania, wyrażenie za ich pomocą osobistej ekspresji. Są one widoczne w każdym produkcie wykonywanym z niezwykłą precyzją oraz pasją. Świadczą o związku z bogactwem kulturowym Francji oraz niesłychanym wyrafinowaniem. Pióro wieczne Embleme to nowa linia marki Waterman, którą warto poznać bliżej.

Pióra Waterman Embleme

Kolekcja piór wiecznych Waterman Embleme dedykowana jest przede wszystkim millenialsom oraz przedstawicielom pokolenia “Z”, rozpoczynającym karierę zawodową i tym samym poszukującym niezbędnych artykułów towarzyszącym im każdego dnia, będących poniekąd ich towarzyszami oraz wyrazicielami stylu. Są to osoby ceniące sobie wysoką klasę, pragnące zwracać uwagę oryginalnymi gadżetami, wskazującymi na ich wyrafinowaną elegancję oraz wyszukany gust. To wszystko świadczy o dobrym, francuskim stylu, z którym młodzi ludzie sukcesu chcą się identyfikować. Kolekcja Waterman Embleme wyróżnia się takimi cechami, jak: swoboda, naturalność i profesjonalizm. Wchodzące w jej skład produkty należą do niższej półki cenowej, dzięki czemu właśnie młode osoby mogą pozwolić sobie na ich zakup. Nieco tańsze pióro, ale wciąż doskonałej marki, co może być powodem do dumy każdego posiadacza.

Pisanie piórem wiecznym - przyjemność i profesjonalizm

Pióro Waterman Embleme jest wyjątkowe pod wieloma względami, stanowi połączenie nasadki ze stali szlachetnej oraz obudowy z kolorowej, równie szlachetnej, żywicy. Dzięki temu cała linia zyskuje oryginalny, nowoczesny wymiar. Niezwykłym atutem tychże piór jest wykończenie wysoce urokliwym wzorem, do którego stworzenia czerpano inspirację z paryskiego krajobrazu, z wieżą Eiffla w roli głównej. Stalówka ma nieco większy rozmiar niż w przypadku pozostałych linii, co sprawia, że czynność pisania okazuje się niezwykle przyjemna. Głównym założeniem marki i poszczególnych kolekcji jest piękne pisanie oraz wywoływanie tym niezwykłego wrażenia. Śmiało można więc wybrać jedno z piór wiecznych i mieć zawsze w swojej aktówce bądź torebce. Dzięki niemu każdy będzie czuł się profesjonalnie w każdej sytuacji. Nowe pióro Embleme dostępne jest w równie nowym, wysoce eleganckim opakowaniu. Może zatem stanowić wyrafinowany prezent ważnej, bliskiej osobie wkraczającej na nową ścieżkę kariery bądź stanowić formę upominku dla partnera biznesowego.

Pióra wieczne Embleme

Francuska elegancja w Twojej dłoni

W ofercie marki znajdują się również pióra kulkowe i długopisy, jednak zakup pióra wiecznego Waterman Embleme to najlepsza inwestycja, jeśli chcesz uwydatnić swój ogólny, biznesowy look. Dzięki nowej konstrukcji oraz specjalnemu mechanizmowi nie wymagają dodatkowego nacisku podczas pisania. Czynność ta okazuje się wyłącznie przyjemnością. Pióro wieczne jest doskonałym wyrazem osobowości, oznaką Twojej elegancji i dobrego stylu. Wystarczy, że zdecydujesz się na ulubiony kolor, dostosowując go na przykład do swojej teczki, torebki czy barwy dominującej w gabinecie. Producent czerpał inspirację z pięknych terenów Francji i starał się przenieść jej symbole w postaci kolorów - czarny, niebieski, czerwony, kość słoniowa, złoty, stalowy, błękitny - na całą linię Embleme.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
159PLN 237PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35