Pióra wieczne Lamy Dialog 3

Pisanie piórem wiecznym to ogromna przyjemność, którą ciężko osiągnąć za pomocą zwykłego długopisu. Wpływa na to wiele czynników, między innymi podstawowa różnica w sposobie używania samego narzędzia - pióro wymaga bowiem od nas o wiele mniej siły niż długopis, co przekłada się na znaczne odciążenie ręki, zwłaszcza podczas wielogodzinnego pisania bądź rysowania. Pamiętając o jego wielu, niezwykle istotnych zaletach, wychodzimy z propozycją popularnego pióra wiecznego Lamy Dialog 3, z którego wiele naszych klientów jest bardzo zadowolonych. Dołącz do ich grona, zapoznaj się z pełną ofertą.

Ergonomiczne urządzenie do pisania

Firma z Heidelbergu produkująca pióro Lamy Dialog 3 należy do wiodących, niemieckich producentów ekskluzywnych instrumentów piśmiennych, które zachwycają naszych klientów nieprzerwanie od 85 lat. Wspomniane pióro stoi na straży najwyższego poziomu jakości oraz innowacyjnego designu, który z pewnością zachwyci nie tylko Ciebie, ale także wszystkich dookoła! Model Lamy Dialog 3 posiada obrotowy mechanizm wysuwania stalówki. W momencie tej czynności stalówka przesuwa się w stronę korpusu, co podnosi komfort pisania, natomiast po zamknięciu wraca do wnętrza korpusu, a zawór kulowy chroniący przed wyschnięciem się zamyka. W tym samym czasie klip się wysuwa oraz pozwala na przypięcie pióra np. do kieszeni marynarki, co wpływa jeszcze korzystniej na jego funkcjonalność.

Szlachetna prostota wykonania

Pióro Lamy Dialog 3 zostało zaprojektowane przez włoskiego projektanta Franco Clivio i otrzymało nagrody: Red Dot, Good Design, If Product Design Award - nie bez przyczyny, ponieważ oprócz sprawnego i bardzo łatwego w obsłudze mechanizmu, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Korpus pióra pokryto matowym lakierem, tworzącym elegancką powierzchnię, a jego dwukolorową stalówkę wykonano z 14- karatowego złota, w rozmiarze F (linia cienka 0,4-0,5 mm). Wszystko po to, aby jeszcze bardziej wzmocnić Twoje zadowolenie i funkcjonalność podczas korzystania z tego niezwykłego artykułu piśmienniczego. Nie wierzysz? Wybierz ultranowoczesne, kompaktowe pióro Lamy Dialog 3 i sprawdź sam! Oferujemy także inne modele piór Lamy.

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro kulkowe Parker Sonnet ciemnoszara laka CTPióro kulkowe Parker Sonnet ciemnoszara laka CT Promocja
S0912410
Atrament Waterman brązowy (50 ml) Bestseller
S0110830

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?