Pióra wieczne Lamy Dialog 3

Pisanie piórem wiecznym to ogromna przyjemność, którą ciężko osiągnąć za pomocą zwykłego długopisu. Wpływa na to wiele czynników, między innymi podstawowa różnica w sposobie używania samego narzędzia - pióro wymaga bowiem od nas o wiele mniej siły niż długopis, co przekłada się na znaczne odciążenie ręki, zwłaszcza podczas wielogodzinnego pisania bądź rysowania. Pamiętając o jego wielu, niezwykle istotnych zaletach, wychodzimy z propozycją popularnego pióra wiecznego Lamy Dialog 3, z którego wiele naszych klientów jest bardzo zadowolonych. Dołącz do ich grona, zapoznaj się z pełną ofertą.

Ergonomiczne urządzenie do pisania

Firma z Heidelbergu produkująca pióro Lamy Dialog 3 należy do wiodących, niemieckich producentów ekskluzywnych instrumentów piśmiennych, które zachwycają naszych klientów nieprzerwanie od 85 lat. Wspomniane pióro stoi na straży najwyższego poziomu jakości oraz innowacyjnego designu, który z pewnością zachwyci nie tylko Ciebie, ale także wszystkich dookoła! Model Lamy Dialog 3 posiada obrotowy mechanizm wysuwania stalówki. W momencie tej czynności stalówka przesuwa się w stronę korpusu, co podnosi komfort pisania, natomiast po zamknięciu wraca do wnętrza korpusu, a zawór kulowy chroniący przed wyschnięciem się zamyka. W tym samym czasie klip się wysuwa oraz pozwala na przypięcie pióra np. do kieszeni marynarki, co wpływa jeszcze korzystniej na jego funkcjonalność.

Szlachetna prostota wykonania

Pióro Lamy Dialog 3 zostało zaprojektowane przez włoskiego projektanta Franco Clivio i otrzymało nagrody: Red Dot, Good Design, If Product Design Award - nie bez przyczyny, ponieważ oprócz sprawnego i bardzo łatwego w obsłudze mechanizmu, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Korpus pióra pokryto matowym lakierem, tworzącym elegancką powierzchnię, a jego dwukolorową stalówkę wykonano z 14- karatowego złota, w rozmiarze F (linia cienka 0,4-0,5 mm). Wszystko po to, aby jeszcze bardziej wzmocnić Twoje zadowolenie i funkcjonalność podczas korzystania z tego niezwykłego artykułu piśmienniczego. Nie wierzysz? Wybierz ultranowoczesne, kompaktowe pióro Lamy Dialog 3 i sprawdź sam! Oferujemy także inne modele piór Lamy.