Pióra wieczne Faber-Castell E-motion

Ptasie pióra stanowiły swoisty początek w piśmiennictwie. Ich świetność sięga aż VI wieku, a za następstwo uznaje się stalówki i kolejno wieczne pióra do dziś kojarzone z najwyższej rangi elegancją oraz klasą. Wiedząc, jak zawiły i długi rozwój musiał nastąpić, aby każdy z nas mógł na co dzień korzystać z tego niegdyś rzadkiego urządzenia, polecamy znakomite pióra Faber Castell E-Motion, dostępne w naszym sklepie internetowym Ich szlachetna prostota oraz naturalna kolorystyka będą stanowić niepowtarzalny pomysł na upominek zarówno dla przedstawicielek płci pięknej, jak i mężczyzn w każdym wieku.

 

Nieszablonowe pióra Faber-Castell E-Motion

Pióra Faber Castell E-Motion znajdujące się w naszej ofercie to połączenie nienachalnej prostoty z klasyką designu, uzupełniające biurowe wyposażenie czy domową biblioteczkę w największej klasy upominek. Dlaczego? Otóż pióro wciąż jest szykownym dodatkiem, na który nie każdy może sobie pozwolić. Z tego też względu może okazać się wyjątkowym upominkiem na urodziny, święta czy też rozpoczęcie nowej drogi zawodowej. Z doświadczenia wiemy, że bardzo chętnie korzystają z niego biznesmeni oraz dyplomaci, dbający o dobry wizerunek i ceniący sobie wysokiej rangi prezencję. Idealnie sprawdzi się tu na przykład pióro Faber Castell E-Motion, którego korpus został wykonany z drzewa gruszy zabarwionego w jasnym lub ciemnym brązie czy też czerni, a skuwkę i wykończenia - z platerowanego chromem, polerowanego metalu. Produkt dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

Zaprojektowane do codziennego użytkowania pióra Faber Castell E-Motion

Faber Castell E-Motion Pure Black EF, dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego, wyróżnia się dynamicznym kształtem i modnym, matowym wykończeniem, przyciągającym wzrok wszystkich dookoła, szczególnie doświadczonych koneserów instrumentów piśmiennych. Model posiada wysokiej jakości, czarną stalówkę w rozmiarze EF, co rozumiemy jako wyjątkowo cienką linię, wykończoną techniką PVD, zapewniającą największy komfort pisania. Chcąc zachować praktyczny charakter piór wiecznych, w proponowanych modelach zastosowano sprężysty, metalowy klips na czarnej, chromowanej skuwce, umożliwiający utrzymanie instrumentu w kieszeni lub w organizerze. Dzięki temu zawsze można mieć go ze sobą!

Najwyższa jakość materiałów

Wiedząc, jak istotna i cenna jest jakość dla naszych klientów, wychodzimy do Państwa z propozycją wiecznego pióra Faber Castell E-Motion Resin I Croco na naboje lub tłoczek. Wysokiej jakości stalówka w tej najwyższej klasy modelu została wykonana z nierdzewnej stali o grubości linii pisania F, a nasadka i wykończenia - z chromowanego i polerowanego metalu. Całej konstrukcji elegancji dodaje metalowa, zakręcana skuwka z metalowym, sprężystym klipsem oraz korpus stworzony z drogocennej żywicy w kolorze czarnym bądź białym.

Wszystkie modele piór renomowanej marki Faber Castell dostępne są w naszym sklepie w naprawdę korzystnych cenach, zatem zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Filtry

Rodzaj produktu
Kolor produktu
Wykończenie
364PLN 596PLN

Kontakt

mail    sklep@piszesz.pl

relefonikonka   535 35 10 35

 
Pióro wieczne Waterman EXPERT Ciemnoniebieski CTPióro wieczne Waterman EXPERT Ciemnoniebieski CT Promocja
2093457

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?