Pióro wieczne Sheaffer ICON Niebieski Metalik
Pióro wieczne Sheaffer ICON Niebieski Metalik
Pióro wieczne Sheaffer ICON Niebieski Metalik
Pióro wieczne Sheaffer ICON Niebieski Metalik
Pióro wieczne Sheaffer ICON Niebieski Metalik
Cena brutto:329,00PLN
Ilość: szt.
Czas wysyłkiProdukty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin, wysyłka w dni robocze.
Czas Interesuje Cię zakup produktu aktualnie niedostępnego? Zadzwoń, ustalimy termin dostawy. Nr tel. 535 35 10 35 pn. - pt. 9:00 - 17:00.
Udostępnij:
Pióro wieczne Sheaffer ICON Niebieski Metalik 9110- odważna sylwetka w stylu Art Deco.

Nie każde pióro może być ikoną, ale to jedno może. Sheaffer ICON czerpie ze słynnego DNA marki Sheaffer i wyobraża je sobie na nowo przez pryzmat nowoczesności. Ta nowa, okazała kolekcja to podsumowanie bogatej historii Sheaffera, jej ponadczasowości i innowacyjności.
Przemyślane detale konstrukcyjne i wyjątkowa funkcjonalność zapewniają przyjemne wrażenia z pisania. Dzięki szerokiemu profilowi i wyważonej wadze, Sheaffer ICON zapewnia długotrwały komfort podczas długiego pisania. Skuwka w stylu vintage i kontrastujące wykończenia przyciągają wzrok.

Doświadcz tego, co najlepsze w historii Sheaffer - wszystko w jednym piórze.

Sekcja pióra posiada niezwykle komfortowy dla użytkownika kształt pozwalający na trzymanie pióra w dowolnym i wygodnym dla siebie miejscu. Stalówka ze stali szlachetnej wzorowana na modelu Taranis (stalówka z kapturem nie wysycha tak często jak klasyczne odsłonięte stalówki). Korpus pióra i skuwka pokryte niebieskim metalicznym lakierem, czarne wykończenia PVD. Kolekcja Icon posiada dożywotnią gwarancję producenta (nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych). Pióro Sheaffer Icon przystosowane jest do użytkowania wraz z nabojami oraz atramentem z butelki - tłoczek znajduje się w zestawie

Zestaw zawiera:
- pióro wieczne Sheaffer ICON Niebieski Metalik 9110
- nabój z atramentem
- tłoczek Sheaffer
- eleganckie pudełko Sheaffer