Cena brutto:47.70PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:
Pelikan to pióra wieczne wybitnej jakości, już najmłodsi mogą się o tym przekonać korzystając z piór do nauki pisania oraz piór szkolnych. Pióra wieczne mają istotny wpływ na kształtowanie charakteru pisma młodej osoby, atrakcyjne kolorowe wykończenia oraz nowoczesny wygląd zachęcają do sięgania po nie.
Pióra wieczne Pelikano to propozycja marki Pelikan jako pióro następne dla dzieci, które opanowały już podstawy pisania piórem wiecznym.
Zdecydowaną zaletą pióra Pelikano jest miękki uchwyt zapewniający komfort i stabilność w utrzymywaniu pióra.
Trójkątna strefa chwytu gwarantuje prawidłowy sposób trzymania i podtrzymuje nawyk poprawnego pisania, nabyty przez dziecko wraz z użytkowaniem pierwszego pióra wiecznego np. modelu Pelikan Griffix.
Pióro szkolne Pelikano jest wyposażone w stalówkę wykonaną z wytrzymałej i elastycznej stali szlachetnej, która zapewnia precyzyjność i gładkość pisania. Korpus pióra jest wykonany z tworzywa sztucznego z elementami przezroczystymi umożliwiającymi kontrolę poziomu atramentu. Aluminiową nasadkę ozdabia klips w kolorze korpusu.
Pióro można napełniać za pomocą naboi standardowych Pelikan. Model przeznaczony dla osób leworęcznych (odpowiedni profil chwytu).
Pióro szkolne Pelikan Pelikano jest jednym z ulubionych artykułów piśmienniczych wśród uczniów i najczęściej polecanym przez nauczycieli.
Zestaw zawiera: Pióro wieczne Pelikan Pelikano niebieskie dla leworęcznych, długi nabój z atramentem.

Akcesoria