Pióro wieczne Parker IM Premium Midnight Astral - Edycja Specjalna 2019
Pióro wieczne Parker IM Premium Midnight Astral - Edycja Specjalna 2019
Pióro wieczne Parker IM Premium Midnight Astral - Edycja Specjalna 2019
Cena promocyjna: 279.70PLN 239.70PLN
Czas wysyłkiProdukty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin, wysyłka w dni robocze.
Czas Interesuje Cię zakup produktu aktualnie niedostępnego? Zadzwoń, ustalimy termin dostawy. Nr tel. 535 35 10 35 pn. - pt. 9:00 - 17:00.
Udostępnij:

Linia artykułów piśmienniczych Parker IM Premium wyróżnia się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem. W 2019 roku powiększyła się o cztery nowe wykończenia inspirowane wszechświatem, nieograniczonymi możliwościami, ambicjami i pasją. Pióra oraz długopisy z edycji specjalnej zostały ozdobione w niespotykane dotąd wzory.
Model Parker IM Premium Midnight Astral - wszechświat mieszczący się w dłoni.
Granatowy korpus pióra wiecznego ozdabia mapa gwiazdozbioru. Estetycznie wykonany wzór przyciąga uwagę i sprawia, że pióro jest naprawdę wyjątkowe. Wykończenia chromowane, metalowa sekcja zakończona stalówką ze stali szlachetnej w rozmiarze F (linia cienka). Na środkowym pierścieniu widnieje logo marki Parker. Nasadka z zabezpieczającym kliknięciem. Pióro jest przystosowane do napełniania za pomocą naboi Parker lub tłoczka Parker (brak tłoczka w zestawie, jest dostępny w zakładce z akcesoriami).

Zestaw zawiera: pióro wieczne Parker IM Premium Midnight Astral 2074147 z nabojem, pudełko kartonowe Parker, dwuletnią gwarancję producenta.

Pióro wieczne Parker pozwala wyrazić siebie w bardzo osobisty sposób, idealne na prezent.

Akcesoria

NowośćPromocja
2019014