Pióro wieczne Lamy Dialog 3 Czarny Mat (F)
Pióro wieczne Lamy Dialog 3 Czarny Mat (F)
Pióro wieczne Lamy Dialog 3 Czarny Mat (F)
Pióro wieczne Lamy Dialog 3 Czarny Mat (F)
Czas wysyłkiProdukty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin, wysyłka w dni robocze.
Czas Interesuje Cię zakup produktu aktualnie niedostępnego? Zadzwoń, ustalimy termin dostawy. Nr tel. 535 35 10 35 pn. - pt. 9:00 - 17:00.
Udostępnij:
Lamy Dialog 3 to ultranowoczesne kompaktowe pióro wieczne wyposażone w stalówkę z 14-karatowego złota. To dostojne pióro wyróżnia się rewolucyjnym systemem otwierania. Model nie posiada zdejmowanej skuwki zaś stalówka wysuwa się z korpusu za pomocą precyzyjnego mechanizmu obrotowego. W momencie wysuwania stalówki klips przesuwa się w stronę korpusu co podnosi komfort pisania. Po zamknięciu stalówka wraca do wnętrza korpusu zaś zawór kulowy zasłania ją przed wyschnięciem. Innowacyjny system otwierania pióra świadczy o jego wyjątkowości a precyzja z jaką działa mechanizm zachęca do częstego korzystania. Jeżeli szukasz nieprzeciętnego pióra wiecznego to jest to propozycja godna uwagi.

Pióro jest wykonane z metalu, powierzchnia korpusu w kolorze czarnym o fakturze matowej. Pióro posiada dyskretne zdobienia w postaci dwóch srebrnych linii przebiegających wzdłuż korpusu na przedłużeniu klipsa oraz logo Lamy. Model waży 47 gram i posiada 13,5 cm średnicy, długość zamkniętego pióra to 13,8 cm.
Dwukolorowa stalówka wykonana z 14- karatowego złota, w rozmiarze F (cienka linia pisania 0,4 - 0,5 mm).
Pióro można napełniać za pomocą naboi Lamy T10 lub za pomocą konwertera Lamy Z 27.

Pióro zostało zaprojektowane przez włoskiego projektanta Franco Clivio i otrzymało nagrody: Red Dot, Good Design, If Product Design Award.

Zestaw zawiera: pióro wieczne Lamy Dialog 3 Czarny Mat (F), konwerter Z 27, ekskluzywne pudełko prezentowe Lamy.

Akcesoria

NowośćBestseller
VT1602077
NowośćBestseller
VT1610655