Pióro wieczne Faber-Castell Scribolino szary dla leworęcznych
Pióro wieczne Faber-Castell Scribolino szary dla leworęcznych
Pióro wieczne Faber-Castell Scribolino szary dla leworęcznych
Cena brutto:37.70PLN
Ilość: szt.
Czas wysyłkiProdukty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin, wysyłka w dni robocze.
Czas Interesuje Cię zakup produktu aktualnie niedostępnego? Zadzwoń, ustalimy termin dostawy. Nr tel. 535 35 10 35 pn. - pt. 9:00 - 17:00.
Udostępnij:
Faber-Castell jest jednym z największych producentów artykułów szkolnych, biurowych i plastycznych na świecie. Ta niemiecka firma cieszy się zaufaniem milionów klientów, ponieważ wytwarza świetnej jakości produkty z najlepszych surowców i jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla dzięki własnym plantacjom.
W ofercie producenta znajdują się przybory szkolne oraz artystyczne dla najmłodszych w tym pióra wieczne do nauki pisania Faber-Castell Scribolino.
Pióro wieczne Scribolino jest idealne do rozpoczęcia nauki pięknego pisania dla dzieci.
Model Scribolino jest wykonany z wytrzymałego plastiku, zamykany nasadzaną skuwkę zakończoną fantazyjnym zawijasem. Pióro posiada specjalną ergonomiczną strefę uchwytu wykonaną z elastycznego materiału, która kształtuje poprawny trójpalcowy chwyt. Solidna stalówka jest odporna na większy nacisk. Okienka w korpusie umożliwiają podgląd stanu atramentu. Pióro można napełniać za pomocą naboi standardowych Faber-Castell lub za pomocą tłoczka (tłoczek można dokupić w zakładce z akcesoriami).
Model jest przeznaczony dla dzieci leworęcznych (odpowiedni profil na chwycie) w wieku 6+.
Zestaw zawiera: Pióro wieczne Faber-Castell Scribolino szare dla leworęcznych i krótki nabój z atramentem.

Akcesoria

Promocja
141000
Promocja
141010